Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány elpirul a közelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elpirul a közelembe és ekkor megprobál elkerülni engem, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
98%
2009. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
98,5%
2009. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
igen elég nagy a valószínűsége :D hajts rá :)
2009. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Kérdezd meg. Mi ezt honnét tudjuk?

Azt is lehet hogy utál és azért küld el.

Szerintem is hajts rá, nincs mit vesztened...

2009. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem biztos.

Én mindig elpirulok, ha érzem, hogy tetszem egy adott fiúnak, még ha nekem nem is jön be, ilyenkor próbálom kerülni a helyzeteket, de ha nem sikerül akkor belepirulok.

Persze ez mindenkinél más.

2009. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Büdös vagy !!!



azért kerülget.

2009. dec. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sztem tuti bejössz neki ha elpirult mer akkor zavarba jött a közeledésedtől viesmi

és h +akarod hódítani akkor ovatosn csináld mer lehet h te vagy neki az első vagy kicsit visazhúzódó esetleg félénk , sok sikert !

2009. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
biztos érzi hogy meleg Buˇi vagy azért pirol és kerül. egyértelmü nem ? :D
2009. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
98% hogy tetszel neki. Én most ugyan ezt csinálom, mint a lány, akiről írtál. A srác közelében zavarban vagyok és inkább kerülöm, és messziről nézem:D és persze várom, hogy egyszer végre észrevegyen és lépjen. Lehet, hogy ezért nem lesz barátom?
2010. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg igen, hacsak nem olyan, mint én... én pl. szinte minden fiú közelében zavarban vagyok, éppen ezért, hogy ezt ne vegyék észre, kerülöm is a társaságukat. Akár tetszenek, akár nem. :)

de egy próbát mindenképp megér :)

2010. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!