Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az önbizalom hiányos embereket hogyan lehetne rávenni arra, hogy ne csak áradozzanak örökké hanem tegyenek lépéseket is a cél elérése érdekében? (többi lent)

Figyelt kérdés

tehát, egyik barátnőmnek tetszik az egyik osztálytársunk, és minden nap minden percében azt hallgatom hogy jajj milyen aranyos, úristen fenn van facebookon, ha együtt lennénk milyen jó lenne, jajj úgy szeretem..

ha azt mondom, írjon rá, vagy menjen oda ez a válasz:

nem lehet, mert akkor tuti rájön hogy tetszik :$

VALÓSZÍNŰ...

nem ez az első eset, az előző srác aki tetszett neki az is ugyan ez a téma volt... amit szintén nem értek hogy hogy lehet valaki szerelmes olyan emberbe akivel még életébe nem beszélt??


2014. máj. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal lehet még! Azt sem tudja mi a szerelem! De hogy nagyon bal-asz, az biztos!
2014. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
idén lesz 17
2014. máj. 1. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
önkielégítés,prosti.
2014. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok akkor még pár évig ezt fogod hallgatni mert az ilyen emberek nem változnak. Én is ilyen vagyok és még 24en túl is egyedül nem megy a változás mindig van egy kifogás...
2014. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!