Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira ilyen ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira ilyen ruha összeállítás jó lenne? (Többi lent! ) 13/L

Figyelt kérdés

Rózsaszín,rövid ujjú,6 gombos ing..virág mintájú melltartóval

Fekete cicanaci,térd részénél kövek/rózsaszín,fehér,piros színűek/találhatók..

Kockás/fekete,szürke,piros színű/szoknya..

Rózsaszín,lepkés boka zokni..

Boka,tornacipő..

Smink:alapozó/nem is látszana/..szájfény/cseresznye vagy szőlő/..

Karkötő..és a barátomtól kapott nyaklánc..



2014. ápr. 28. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lényegtelen
2014. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A melltartó mintája miért fontos? Rögtön le is akarod dobni a felesleges göncöket?
2014. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem olyan fontos/Csak azért mégsem veszek fel akár milyet!/

Le nem dobnám!!!

2014. ápr. 28. 18:23
 4/22 anonim ***** válasza:

Ugye nem nem fog a melltartód mintája átütni az ingeden keresztül?Mert az első randin ez még idősebb korban sem menő.

Ennyi évesen tönkreteszed az arcod az alapozóval,ha már mindenféleképp szeretnél valamit az arcodra tenni akkor inkább BB krémet tegyél.

Emigy biztosan csini leszel.A lényeg,hogy olyan ruhadarab legyen rajtad ami már bejáródott és nem feszengsz benne,hanem jól érzed magad a bőrödbe.Amire azt mondod,hogy ez vagyok én.

2014. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Suliba is szoktam menni ebbe a ruha összeállításban:)

Jó,de akkor nem használok se alapozót,se szájfényt!!

Csak BB alapozót veszünk anyummal/igaz a 2 nővéremnek,meg anyumnak,de én is kapok/:)

2014. ápr. 28. 18:38
 6/22 anonim ***** válasza:

......................................__................................................

.............................,-~*`¯lllllll`*~,..........................................

.......................,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,....................................

..................,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,..................................

...............,-*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.\.......................... .......

.............;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\................................

..............\lllllllllllllllllllllllllll/.........\;;;;llllllllllll,-`~-,......................... ..

...............\lllllllllllllllllllll,-*...........`~-~-,...(.(¯`*,`,..........................

................\llllllllllll,-~*.....................)_-\..*`*;..)..........................

.................\,-*`¯,*`)............,-~*`~................/.....................

..................|/.../.../~,......-~*,-~*`;................/.\..................

................./.../.../.../..,-,..*~,.`*~*................*...\.................

................|.../.../.../.*`...\...........................)....)¯`~,..................

................|./.../..../.......)......,.)`*~-,............/....|..)...`~-,.............

..............././.../...,*`-,.....`-,...*`....,---......\..../...../..|.........¯```*~-,,,,

...............(..........)`*~-,....`*`.,-~*.,-*......|.../..../.../............\........

................*-,.......`*-,...`~,..``.,,,-*..........|.,*...,*...|..............\........

...................*,.........`-,...)-,..............,-*`...,-*....(`-,............\.......

......................f`-,.........`-,/...*-,___,,-~*....,-*......|...`-,..........\........

2014. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

szétcsúszott!! bakker

[link]

2014. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, jó lesz. Amúgy sem a ruhád fog számítani, hantem Te magad!
2014. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

virág mintájú melltartóval


ez nagyon fontos 13 évesen.

mell van már benne?

esetleg neccharisnya, kivágott felső, tanguci, szexi szandál. és a körmeid pirosra legyenek lakkozva. lábadon is.


valami 20 évessel randizol?

2014. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igen,virág mintájú a melltartóm..igen,van mellem/koromhoz képest nagy/..

Hát szerintem ez az összeállítás,amit írtam az egyszerű!!

2014. ápr. 28. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!