Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetk milyen a szrelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetk milyen a szrelmes level? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Drága XYom!

Úgy gondolom hogy a mostani életem össze sem

hasonlítható az egy évvel ezelöttivel.Teljes

mértékben megváltoztattad az életem mióta itt vagy

nekem,és őszintén remélem hogy ez a jövőben sem

fog változni.Te egy fantasztikus nő vagy,egy olyan nő akire nekem szükségem van!Bármelyik férfi egy

ilyen nőt szeretne maga mellé és a gyerekei

édesannyának.Tudom hogy voltak köztünk

viták,nagy részben az én hibámból de bízok benne

hogy ettől függetlenül ez egy szép hosszú kapcsolat

és talán házasság kezdete!Hazudnék ha azt írnám hogy tökéletes vagy,hiszen senki sem az,de szeretlek a hibáiddal együtt!Szeretem mikor

velem vagy és csak nézel rám, olyankor szívesen belelátnék a fejedbe és magamhoz

ölelnélek és halkan a füledbe súgnám a választ az összes kérdésedre!Szerelmem!

Huszonöt éves lettél,negyed évszázados!Rengeteg hálával tartozom szüleidnek hogy egy

ilyen remek nőt felneveltek és vigyáztak rád,"megőriztek" nekem!Úgy gondolom hogy a

mi találkozásunk nem a véletlen műve,nekünk meg kellett ismernünk egymást mindenképpen!Akár hogy is alakul ez a kapcsolat,sosem fogom megbánni egyetlen

percét sem!



2014. ápr. 26. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmegy
2014. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elég átlagos, de nem rossz

biztos örülni fog neki :)

viszont ne használj ennyi felkiáltójelet, mert már zavaró

csak oda tegyél, ahova tényleg kell

2014. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek e te!?
2014. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A tömérdek vessző-és helyesírási hiba miatt elég béna lett. Nem ezelötti, hanem ezelőtti. Nem édesannyának, hanem édesanyjának!
2014. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!