Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetk? (bövebben let)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetk? (bövebben let)

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak egy picit is jelentek valamit, és azt mondom neki hogy ebböl elegem van és nekem erre nincs idöm, akkor magától meg fog keresni? Vagy csak még jobban nem kellek neki?
2010. febr. 20. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én biztos nem keresnélek többet.ha akarsz tőle valamit ne ilyeneket mondj hanem mond h mit szeretnél..
2010. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem hülye vagy
2010. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek keresne meg?? Hogy megint megalázd?
2010. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már tuti,hogy nem fog keresni.
2010. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mér tutui?
2010. febr. 20. 16:26
 6/7 A kérdező kommentje:
-i
2010. febr. 20. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a lány helyében lennék, tuti nem keresnélek.

Én megvárnám, hogy lehiggadj, aztán megkeress. Ha nem, akkor Isten áldjon. Mit gondoltál, lepattintod, és még szaladjon a karjaidba? Ébredj fel!

20L

2010. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!