Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fadarab vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fadarab vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!17 éves srác vagyok rendszeres sportolással,véleményem szerint átlagos kinézettel.Az az érdekes,hogy sokszor hívnak el lányok randira, bele is megyek úgy hogy aranyos,kedves és szép de engem mégsem érdekel.Egyáltalán nem érdekelnek a lányok.Maximum szex terén egy futó alkalomra,de ezt nem tenném meg egyik lánnyal sem.Utóbbi időben megismertem egy lányt először nagyon tetszett többször találkoztunk,megcsókolt.A "szerelem" részemről 2 napig tartott.Utána se beszélgetni se találkozni se semmihez nem volt kedvem vele.Sajnos nem ez az első eset pedig semmi baj nincs azokkal akikkel találkozok,írnak stb.Alapvetően nem érdekel a romantika a rózsa,a csokor virág az együtt beszélgetés arról hogy mennyire szeretjük egymást és rosszul vagyok ezektől.Kezdek aggódni hogy egy fadarab vagyok!Ezt kinövöm vagy majd jön egy olyan lány?Mit gondoltok erről?

2014. ápr. 25. 22:15
1 2
 11/12 Kromosome válasza:
22 vagyok, és bár mindig azt hiszem, hogy magasra állítom a mércét, folyton rájövök, hogy nem, csak generációs betegségben szenvedünk. Igen, van pár kritérium, amit minden lánynál megnézek: intellektus (azaz ne csak a plázáról tudjak vele beszélni, persze nem kell nekem Fizika PhD diploma), testi-lelki kiegyensúlyozottság, és nyilván a kinézet is, de csak azon a szinten, hogy tetsszen nekem az illető (szóval szép arc, a szilikoncsöcs meg a fokhagymasegg sosem érdekelt). A baj az, hogy ez a hármas standard úgy tűnik, olyan ritka mint a fehér holló. Emiatt már kb. engem sem érdekel semmilyen kapcsolat sem, egyszerűen elvagyok így, kevesebb pénzt költök és több időm van a tanulásra :D
2014. ápr. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Generációs betegség?Kifejtenéd kérlek?:D Egyébként igen sokkal több pénzem marad és időm is:D
2014. ápr. 27. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!