Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fadarab vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fadarab vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!17 éves srác vagyok rendszeres sportolással,véleményem szerint átlagos kinézettel.Az az érdekes,hogy sokszor hívnak el lányok randira, bele is megyek úgy hogy aranyos,kedves és szép de engem mégsem érdekel.Egyáltalán nem érdekelnek a lányok.Maximum szex terén egy futó alkalomra,de ezt nem tenném meg egyik lánnyal sem.Utóbbi időben megismertem egy lányt először nagyon tetszett többször találkoztunk,megcsókolt.A "szerelem" részemről 2 napig tartott.Utána se beszélgetni se találkozni se semmihez nem volt kedvem vele.Sajnos nem ez az első eset pedig semmi baj nincs azokkal akikkel találkozok,írnak stb.Alapvetően nem érdekel a romantika a rózsa,a csokor virág az együtt beszélgetés arról hogy mennyire szeretjük egymást és rosszul vagyok ezektől.Kezdek aggódni hogy egy fadarab vagyok!Ezt kinövöm vagy majd jön egy olyan lány?Mit gondoltok erről?

2014. ápr. 25. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
CSeréljünk, én majd megdugom őket helyetted :D
2014. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
S van-e nagyobb büntetés annál, ha egy ember nem képes mély szerelemre, elköteleződésre egy asszony iránt? Azt hiszem van, az, ha minden asszonyba szerelmes lesz.
2014. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es nyugodtan annyit nem ér egy találkozás nekem :D
2014. ápr. 25. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább azért kezdj el aggódni, hogy meleg vagy :)
2014. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fogsz még változni, és "beérsz" a komoly kapcsolatokra. Nem hinném, hogy ilyen maradsz. :)
2014. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már vártam ezt a választ.Ha neked ez jött le akkor lehet én fogalmaztam nagyon rosszul és nem érthető vagy mert ha már valaki nem teljesen úgy érez akkor már valószínűleg meleg.Egyébként erre semmilyen esély nincs de mint írtam "maximum szex terén futó alkalomra" és "a szerelem részemről 2 napig tartott" ezekből valószínűleg a férfiakhoz vonzódom
2014. ápr. 25. 22:27
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös bízom benne nagyon kítűnök a sorból,ráadásul a lánynak is fájdalmat kell okozzak
2014. ápr. 25. 22:27
 8/12 anonim válasza:

nefoss,ugyanilyen vagyok csak 23 éves :D ignorálom az összes "jelentkezőt"pedig sokan vannak random leszólítgatnak utcán stb mégis egyikkel se foglalkozom még annyira se hogy legalább a nevét megtudjam.pedig régen nagyon szerettem betörni ezeket a kis cukiságokat,de mostanra fontosabb lett pl a bf4 :DDD egyszerüen nem érdekelnek a nők,lehet meguntam őket,dugni tudnék egyszerüen de még ahhoz is lusta vagyok.felesleges az egész semmi értelme.magát az ismerkedést meg 1xerüen csak unom.ugyanazt a felesleges köröket futni mindig,ugyanazokról a témákról beszélni,a filmeket megnézni amiben a szőke herceg elviszi a naplementébe a csajt,fhu még leírva is unalmas :D

majd ha lesz energiám,meg nem leszek ilyen lusta akkor lehet változni fog a helyzet,de addig nem is izgat.beleuntam már az ismerkedésbe.

2014. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as szívemből beszéltél.Ugyan az a sablontéma filmek stb.
2014. ápr. 25. 22:38
 10/12 anonim válasza:
majd kinövöd nem kell emiatt fosni.addig is csinald azt amihez kedved van.
2014. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!