Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kitől kérhetnék segítséget az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől kérhetnék segítséget az ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott vagyok, tartok a nőktől, nem merek kezdeményezni náluk, nem igazán tudom, hogyan tudnék szóba állni velük?

Azt hiszem, ha valakivel beszélhetnék erről könnyebben vehetném ezt, ha valaki meghallgatna és elmondaná a véleményét az nagyon jó lenne.

Hangsúlyozom, hogy nem itt és nem így szeretnék ismerkedni és barátnőt keresni, ha valaki úgy döntene, hogy ír nem kell attól tartani, hogy "nyomulni fogok" vagy mutogatom magam.


2014. ápr. 24. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Én viszont majd kisorsolom a válaszolók között a péniszemről készült legújabb fényképet.
2014. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom nőktől várod jobban a segítséget mert az utolsó mondatból nagyon is ez jött le.

Én férfi vagyok és szerintem tudnálak téged bátorítani és tanácsokat adni neked. Ha gondolod írj. Fejtsd ki a problémádat jó hosszasan.

2014. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20:51 : Írtam privátban.
2014. ápr. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!