Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kevésbé szerencsés külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kevésbé szerencsés külsejű, nem gazdag srác ne is álmodjon róla, hogy lehet egy vonzó barátnője?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb ilyen vagyok, de nekem megadatott, úgyhogy soha ne add fel a reményt. :)
2014. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:

Az összes vonzó nő azt mondta hogy "kevésbé szerencsés külsejű" vagy? Szerinted mindenkinek ugyanazok a nők a vonzók?...

Na ezeken gondolkodj el és akkor nem kérdezel hülyeségeket...

2014. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen átlagos vagyok, bár nagyon magas. Nem az számít, hogy hogy nézel ki, vagy hogy mennyi pénzed van, hanem az, hogy milyen gyakran, és mennyire tudod megnevettetni, illetve, hogy mennyire tud rád felnézni. Én szerencsére mindkettőben elég jó vagyok :)
2014. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért a magasság sem utolsó dolog a kinézetben.. Én az sem vagyok..
2014. ápr. 22. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
így van. csúnya barátnője legyen! A jónőket haggya meg a szexy pasiknak, mint én.
2014. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Az sem hátrány, ha tudsz helyesen írni :)
2014. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Relatív minden. Nekem pl. nem vonzó a kifejezetten magas pasi, mert akkor lábujjhegyen állva kell megcsokolnom és az nem túl kényelmes. Nem a pénztől és a külsőtől függ. Attól függ, hogy van -e benned tűz minden téren.
2014. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor esélytelen.
2014. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!