Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Siránkozó pasik! Mit csinálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siránkozó pasik! Mit csinálnátok, ha szimpatikusak lennétek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Hova vinnétek el? Mit csinálnátok vele közösen? Hogyan telne mondjuk egy napotok?
2014. ápr. 19. 22:07
1 2 3
 11/23 Noydra ***** válasza:
Denis nem értem, miért nem tapanak rád.:DD
2014. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Elvinni?! Bäzze, nem elég, hogy engem megkaphat?! :O
2014. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mindig szidjátok a lányokat, de magatok sem tudjátok mit akarnátok velük közösen csinálni. Mit szeretnétek tőlük?
2014. ápr. 19. 22:18
 14/23 anonim ***** válasza:

Nos, kapna tőlem egy vizibombát, amit majd együtt töltünk meg vízzel egy kék kútnál és b aszunk az emberekhez.

Utána átadnám neki a hangosbeszélőmet, amivel a legforgalmasabb sétálóutcán be kéne mondania, hogy istenien nyalok.

Elfutnánk a lányok támadásai elől és ő bebizonyítaná egy rozsdás kapualjban, hogy tud pippantani.

Eldurrannék a szájába és megkérdezném gavallér módon aztán, hogy kér-e orbitot?

Kiengesztelésül főzhetne nekem egy kiadós hagymásbabot, majd utána pár órával meg holland kemencéztetném a fejét.

2014. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ki mondta,. hogy nem tapadnak? :)

Csík kiszűröm a pénzéhes tyúkokat! :)

2014. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy kiadjàk neked a szakmai titkokat? :)
2014. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13%
ráakaszkodnának szerencsétlen csajra és onnantól ő kapná azt a rinyát amit addig ide írogattak, amikor meg el akarja hagyni őket, jönne az öngyilkos duma meg a lelki terror. sajnos én is adtam esélyt anno ilyen fiúnak, de soha többé. xD
2014. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A 2. válaszadónak van igaza, zöld pacsit kapott!!!

Egyébként meg semmit ,mert sejteném/tudnám hogy csapda van a dologban.

2014. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Megkínálnám a húsvéti sonkával. Torma is van, majonézes is.
2014. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező!

Te gondolkoztál már azon, hogy mit csinálnál, ha hirtelen rózsaszín pöttyös manók potyognának az égből, és elfogyasztanák az erdők fáinak 90%-át? Ugye nem? Na annak az esélye, hogy én valaha is szimpatikus leszek egy lánynak még ennél is csekélyebb. Ha még is bekövetkezne a dolog, akkor pedig bízom a természetes helyzetelemző képességemben és biztos kitalálnék valamit. De addig, amíg semmi reális esélye nincs annak, hogy valaha is randizni mennék, addig ezen gondolkodni pont annyira értelmes dolog, mint a fent említett példán. Az pedig, hogy 27 évesen még egy randim sem volt, és eddig minden lány rondának tartott úgy, hogy rengeteget próbálkoztam már elég bizonyosságul szolgált ahhoz, hogy biztosra vegyem, hogy soha, semmilyen lány nem fog érdeklődni irántam.

2014. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!