Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak egy pasit? léci valaki segitsen

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is annyit tudok mondani, hogy interneten csak akkor a végső esetben ismerkedj, ha már annyira el vagy keseredve, hogy sírva fekszel le éjszaka, mert nincs kapcsolatod. Én is tapasztalatból mondom, hogy neten ugye olyanok vannak akik kapcsolatot akarnak. De miért nincs? mert csúnyák? hát ja szal ezér vannak neten, mer ők az alsó réteg akik már megszólítani se tudnak senkit, emelett ottvannak a pedofil-perverz akárkik akik webkamozni meg khm.. érted.. neten semmiképpen..! És hogy a kérdésedre válaszoljak, volt előttem pár jó, pl utcán szemezz másokkal, járhatsz valami szakkörre,vagy valami ahova ismeretlenek járnak :) suliban is bár ott se valami jó... remélem segítettem ;D
2010. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

23:27: hát sajnálom, hogy rád csak a rondák másztak neten. lehet hogy megtalált a súlycsoportod? :)

én eddig 2 barátomat is netről ismertem meg, és elég jóképűek voltak, csak nem az a csajozós, bulizós típusúak, hanem olyan kis szerénykék.

20L

2010. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!