Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri újra elhívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újra elhívni?

Figyelt kérdés

Még picit régebben, elhívtam egy lányt randizni és sajnos nemet mondott.. (nem úgy mondta, hogy "huzzak el a p*csába")

A kérdésem az lenne, hogy megérné újra elhívni? Mert lassan itt az év vége és mindketten másik suliba megyünk..

14/F


2014. ápr. 12. 22:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ne tévesszen meg senkit se az életkorom, értelmes ember vagyok:)
2014. ápr. 12. 22:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Engem egy fiú már kétszer elhívott (egyszer egy éve, másodjára 4hónapja) és nemet mondtam. Most meg itt vagyunk év vége felé, jövőre megyünk másik iskolába és rohadtul szeretném, hogy kérdezze meg megint, de már nem meri, pedig tudom hogy bejövök neki.. :/ (én meg persze nem merem..) Szóval próba szerencse, változhatott a csaj véleménye. 16/L
2014. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jön a jó idő hívd meg egy fagyikehelyre...vagy kávéra teára... bambira... nem tudom a ti korotokbeliek manapság mitisznak.... lényeg hogy olyan programot találj ki amiben fellelhető az intimitás... közelebb űltök egymáshoz... stb... tehát a gombócos fagyi nem játszik mert sétálni kell... és nem feltétlen tudtok egymásra figyelni...


Ha nem vagy neki szimpatikus azt az értésedre fogja adni egyértelműen....de ettől még lehet próbálkozni ha tényleg annyira tetszik csak óvatosan maradj közel hozzá ...én mai napig jóban vagyok az egyik ált. iskolás szerelmemmel... persze azóta már rég nem vagyok szerelmes belé de volt úgy hogy úgy éreztem h talán jobb is h nem jöttünk össze... pl . amikor az én vállamon sírt két napig igen jó érzéssel töltött el hogy ennyire megbízik bennem, pedig alig látjuk 1mást.


Szóval hajrá, és ha nem jön össze ne add fel.


F/26

2014. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!