Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontok el? Másnak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Másnak miért megy ennyire könnyen?

Figyelt kérdés
Másfél éve próbálkozom a társkereséssel. Ennyi idő alatt kb. 4 lány volt, akivel hosszabban beszélgettem és be is jött nekem. Mindegyiket elhívtam randizni, de mindegyikük elutasította. Tehát ez azt jelenti, hogy kb. 2 éve nem nyúltam nőhöz semmilyen szinten. De még csak nem is beszélgettem kettesben. Zombivá kezdek válni, de fogalmam sincs, hogy mi az, ami belőlem hiányzik, hogy egy randira eljöjjön velem valaki. Más minden napra tud magának egy randit nekem meg évekig sem sikerül. Olyan szinten le vagyok törve, hogy magamra se ismerek.
2014. ápr. 12. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Neten keresgélsz? Hát itt mostanában nagyon nehéz. Én is csak neten ismerkedek, de lassan 5 éve semmi. A lehetőségek beszűkültek, mindenki a facen van, ami elég tré ilyen szempontból (meg amúgy is). A kétezres években nagyon jó volt, akkoriban lehetett csajozni a chat.hu-n, iwiwen, a csajok között voltak bátrabbak és belevalóbbak, és még csinosak is, nem csak ezek a lelkibeteg meg elmebeteg csajok, mint most. Volt olyan, hogy vége lett egy kapcsolatomnak, és rá egy héttel már volt másik. Ma meg örülhetek ha évi 1-2 randi összejön, de az is olyan, hogy bár össze se jött volna. Nem hiszem, hogy akinek ez könnyen összejön az neten csinálja.


32F

2014. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyugodj meg, van aki nálad szarabb helyzetben van. Amúgy én rájöttem, hogy csak az a megoldás, hogy leszarod az egészet, s élsz nélküle... Ha meg nem jön össze, akkor se lesz rosszabb, mint most.
2014. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Kevés az info. Sokmindentől függ. Pl hogy hogy viselkedsz a nőkkel, milyen a kisugárzásod, rágörcsölsz-e, stb.
2014. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egészséges drukk van bennem. Próbálok kedves lenni és többnyire szeretnek velem beszélgetni.
2014. ápr. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!