Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy vizöntő férfit? 16L

Figyelt kérdés

mármint a csillagjegye vezöntő..xD

szerintetek egy kos illik egy vizöntőhez?


2009. dec. 20. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ugy ahogy a többi pasit..
2009. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
segíts neki a vízöntésben.
2009. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van pincétek, vagy valami alagsori helyiség. Lemész oda, keresel egy satut, vagy bármi olyat, amivel össze tudsz szorítani tárgyakat. Jó például sima fogó is, ezen ne problémázz. Ha találtál ilyesmit, menj egy hideg helyre, most úgy is elég hideg van kinnt, úgyhogy én azt mondom menj ki az utcára. Persze vidd magaddal a satut, illetve amit találtál a pincében. Fontos továbbá, hogy legyen nálad egy gyertya és pár szaloncukor (szaloncukor helyett jó a fehérbor is, amelyiket jobban szereted). Szóval ha ezek megvannak, hemperegj meg a hóban, de fontos, hogy kb. 20 percet legyél kinnt. Ha már eléggé átfagytál, és bemennél, tedd a bal lábad a satuba, edd meg a szaloncukrot (vagy idd meg a fehérbort), a gyertyád próbáld lenyomni a torkodon (az a jó, ha közben ég, bár ezt nehéz összehozni). És közben kezdd el feszíteni a satut! Az ember azt gondolná, hogy fáj, pedig abszolút nem! Szerintem a fehérbor/szaloncukor-gyertya párosítás eredményezi, de nem érzel fájdalmat. Elég érdekes, mindenesetre ha megvagy a ceremóniával, hívd fel a pasit, és mondd el neki, hogy mit csináltál. Nagyon imádják! Nekem bevált pár hete, azóta is boldogan megvagyunk!
2009. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Érdekes én 16/F vagyok és VÍZÖNTŐ!!! :D

1 kocsival el tudnál csábítani, de ha az nincs akkor elég 1 sör is!!:D:D

A viccet félretéve hol laksz??:D (kitudja lehet ismerlek:D)

-amúgy írj többet hogy ki ez a srác hány éves mit tud:D meg milyen viszonyban vagytok meg stb... és akkor tudok neked jó választ adni!! :P:)

2009. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

ne figyelj horoszkópra !!!!!

énis vízöntő vagyok és nyilass a barátnőm,

és úgy tudom hogy horoszkóp szerint nem illünk össze ,de mégis megvagyunk :)

2010. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sztem határozottan illik!

3 éve vagyunk együtt, én kos ő vízöntő.

21/L

2010. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!