Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak mellébeszélés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak mellébeszélés és vakítás, amit ez a lány mond, vagy így is gondolhatja ő és a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 9. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen is van,ahogy irjak is,ö csak egy a sok kozul.Nem mindenki ilyen!
2014. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A tökéletes pasi legyen megértő humoros, magabiztos, őszinte, hűséges, kedves, külsőleg meg úgy gondolom nem minden a látszat."


Tipikus sablon duma :D

2014. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan lány aki így gondolja, és van aki sajnos nem.
2014. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez tipikus sablon duma; egy jól nevelt jó kislány üres szövege, aminek a saját értékrendhez a világon semmi köze nincs. Persze, ő maga ezt komolyan gondolja, valószínűleg tényleg felnőttesebb és okos lányról van szó, csakhogy 17 évesen csak sorolja azt, amit otthon tanult. Az a tapasztalatom, hogy elenyésző azoknak az aránya, akik ezt 100%-ig tudják is tartani.


Anna egy jó családban, jó háttérrel nevelkedett lány, jó képességekkel, ambíciókkal, sikerélményekkel. Ez eddig tökéletes. Amit Anna még nem tud, hogy majd amikor esetleg - ne adj' isten - kicsit félresiklanak a tervek, akkor hogyan fog reagálni, az mit hoz ki belőle. 17 évesen kikövezett az útja: tanulás, nyelvvizsga, jogsi, felvételi stb. Eddig jönnek is a sikerélmények, az elismerések, minden ok. Csakhogy az élet nem mindig ilyen kiszámítható.


Ha tudnátok, hány Annához hasonló csajjal találkoztam már... Tele ambíciókkal, pontos elképzelése van a tökéletes pasiról, a tökéletes párkapcsolatról, a jó fizetésről, csodás gyerekekről. Aztán meg közbejöhet bármi, és majd AKKOR derül ki, milyen erős és érett az a nő. Mondjuk nem megy az egyetem. Vagy elvégzi, de rájön, hogy gyűlöli a jogi pályát. Beleszeret egy pasiba, aki messze-messze van az ideális pasitól, és szépen szétzúzza Anna habfehér lelkét. Vagy éppen tényleg talál magának egy ilyen pasit, igazi őszinte kapcsolatban, de pár év után, mikor kezd komollyá válni, már nem tudja mit kezdjen vele, mert az hitte a párkapcsolat csak annyi, hogy szerelmes az ember oszt kész.


Napestig sorolhatnám, és igazából gyakorlatilag csak megtörtént történeteket említettem, amikor végignéztem, hogy az érett lányokból, akik mellett kisfiúknak tűntek a hasonló korú srácok 16-18 évesen, hogyan mentek át hirtelen tizenéves lázadó p1csába. Konkrétan a saját feleségem volt az egyik, az ő világnézete is 25 éves korában borult fel, és lett fehérgalléros jókislányból lázadó tini pár hét leforgása alatt - mondjuk így visszagondolva imádtam olyannak :).


Persze, nem azt mondom, hogy Annánkkal bármi gond lenne a világon, dehogyis. Csak azt mondom, hogy számára a világ még hót egyszerű, az értékek, amiket elmond pedig nem a saját döntésének eredményei. Épp ezért van, hogy minden mondata tipikus közhely - még az is, hogy jogot akar tanulni. Annácskára még nagyon sok fel- és lefelé menet vár az élet hullámvasútján, és ez a lényeg: amit leírt, akkor lesz az érettség mércéje, ha a hullámvasútról leszállva, és visszatekintve is mindennel egyetért majd, és mindennel büszkén számol majd el.

2014. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!