Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú szerint túl szent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú szerint túl szent vagyok, de amúgy jócsaj, meg bejövök neki, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Mikor vele beszéltem, mindig kedves volt, meg hülyéskedtünk sokat, minden nagyon jól ment...Bókolgatott, picit húztam az agyát, stb.. minden jól haladt, de mikor az egyik haverom kérdezgette, hogy "na hogy haladnak a dolgok" azt mondta túl szent vagyok de amúgy jócsaj"... ez eléggé bántó volt nekem, mert nem ilyen stílusban beszélt rólam/velem, mikor beszélgettünk... nem tudom érdemes-e bármi komolyabbra így vele..
2014. ápr. 6. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nem kellesz neki. :(
2014. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt mondta a haveromnak, hogy bejövök neki.. Akkor amiatt nem akar semmit, mert "jókislány" vagyok? Mindketten 15 évesek vagyunk, nem tudok mit vár..
2014. ápr. 6. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,tetszel neki,de a szent kifejezés nem egy biztató jelző. Ne változz meg, maradj olyan amilyen,ha neki mint jókislány nem kellesz csak haverként,akkor az az ő baja. Szereti húzni az agyad,játszani veled,lehet érzi is,hogy ő bejön neked,de szerintem csak haverságot akar tőled, más típusú lányra vágyik(ha vágyik egyáltalán). Ne várj rá,mert lehet elszalasztasz egy jobbat.
2014. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat..:(
2014. ápr. 6. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet, szinte ez volt velem is...nos nem kellettem neki:)

de nem bánom, mert aki ilyeneket mond, aki ilyen,az a pasi nem kell nekem...! ne aggódj, találsz jobbat is !:)

2014. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, és amúgy ha ilyet mond hogy túl szent, akkor biztos az olyanokat szokta meg,akik kb 13 évesen veszítették el a szüzességüket...-.- mondom, hogy ne foglalkozz vele.
2014. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem szabad foglalkoznom vele... :) Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. ápr. 6. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ez kb. annyit jelent, mint amikor egy lány azt mondja, hogy aranyos a srác, de nem az esete. Szóval magyarul jó alapanyag vagy, de nem vagy az esete, nincs elájulva tőled.

És ne is akarj mindenkinek tetszeni, majd lesz olyan pasi, aki bolodnulni fog érted. :)

2014. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!