Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ajánljam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ajánljam fel, hogy kifizetem az én részemet?

Figyelt kérdés
Elhívott egy srác moziba. Biztos vagyok benne, hogy ő akarja majd fizetni a jegyemet, de szeretném felajánlani, h a részemet kifizetem. Gondolom odamegyünk együtt a pénztárhoz és kér két jegyet, aztán kifizeti. Közben vegyem elő a pénztárcámat és húzzak elő belőle egy ezrest? Vagy hogy?? Nem akarom hülyén érezni magam emiatt, de képes vagyok ezen feszengeni sajnos. :D
2014. ápr. 2. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte mond neki, hogy ha nem baj akkor a részedet szeretnéd te fizetni. Vagy csináld azt hogy a jegyekett ő veszi a popkornt meg te.
2014. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jófej csaj vagy gondolom egyikőtök se keres és nem akarsz élősködőnek tűnni. Hagyd h fizessen és utána majd mondd neki h téged ez zavar és majd máskor te fizetsz vagy máskor te szeretnéd a te részed.
2014. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezt beszéljétek meg előtte, mert velem volt ilyen, hogy fizetni akartam, aztán a lány is közbe elővette a pénzt azt néztem hogy ez most mit csinál xD
2014. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én általában ha fiúval együtt vásárlók pl kaját vagy megyek valahova mindig mondom hogy "az én részem fizetem!!!" nálam pl gyakrabban fordul elő hogy én fizetem a srác kajáját is mint hogy az enyémet fizesse valaki, mivel kiskori rosszemlék miatt nem szeretek semmit se elfogadni, de olyan is volt már hogy egyszer egy fiúval azért nem mentem el moziba és vesztünk össze mert nem engedte hogy fizessem a jegyem :DD
2014. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!