Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk szerintetek gázak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek gázak a félvér csajok? F/13

Figyelt kérdés
szal tetszik nekem egy csaj a suliból, félig fin, félig magyar, angol anyanyelvű.szerintetek ez gáz vagy nem baj...? am meg a fiúk nagyrésze bele van esve szóval verseytársaim is vannak.^^
2009. dec. 17. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen félvér. Nekem a fekete-, v kínai-félvér pl tuti nem kéne. De egy normális miért is ne ? :)
2009. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mondom h fél finn fél magyar^^
2009. dec. 17. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha szép, akkor miért lenne gáz?
2009. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A finnek szépek,legalábbis a pasik,szép szőkék,kék szeműek többségben :D Nem gáz,kicsit sem.Nekem is volt egy párom,szerettük egymást,jó volt ő teljes mértékben ukrán én pedig magyar :)

18/L

2009. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
az nem félvér b@zdmeg te tudatlan. az teljes mértékben európai. mielőtt használsz valamilyen fogalmat nézz már utána hogy van-e értelme használni, arra mondják hogy félvér akinek egyik szülője színesbőrű, másik fehér...
2009. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ilyen sz*r kerdest jo regen lattam. Nem mind1? Jo no nem? Nem Romeo es Julia van, hogy vmi ellensegeskedes van a szuleitek kozott, vagy barmi ilyesmi...vagy tevedek?
2009. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A finn az nem angol anyanyelvű.
2009. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13 évesen azt se tudod, mit akarsz, egyébként nem lenne gáz, nagyon szép lehet a lány, miben versenyeztek? kisautóban?
2009. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

te tudatlan nem az a félvér aki félig fehér félig színesbőrú...egy indiai meg egy fekete bőrű az akkor mi???


az embereket sokféle módon lehet elkülöníteni ennek egyik módja a bőrszín szerinti csoportosítás...amiket ha jól emlékszem még az isiből...rasszoknak hívunk pl:


europid

ázsiai

afrikai

meg még vagy 5-6 kölönféle csoport

na és ezeknek a rasszoknak a keverékét hívják félvérnek


a te esetedben fel sem merül a félvér lehetősége esetleg csak annyi hogy a szüleik más országból jöttek...ENNYI

2009. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem gázok egyáltalán, csak ha van benne cigány, na az gáz, de a többi nem:)
2009. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!