Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki ismerkedni? 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező1006 kérdése:

Valaki ismerkedni? 13 éves lány vagyok! Írjon valaki privátba.

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon gyorsan húzz aludni, mert lövik a pizsit.
2014. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Egyetemes Gonosz ***** válasza:
Én szeretnék ismerkedni. Így most indulok is bulizni.
2014. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Te lány. Ma már MÁSODJÁRA írod ki ezt a kérdést. Az előző 22:53 kor volt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__55201..


Namármost. Tegnap pedig még azt írtad hogy a srácba akivel 1 hete szakítottál még mindig nagyon tetszik és még mindig nagyon szereted. bizonyíték: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


MI VÁLTOZOTT EGY NAP ALATT? MIÉRT AKARSZ JÖTTMENT IDEGENEKKEL ISMERKEDNI HA MÉG MINDIG SZERETED? Mi bajod van már, menjél aludni!


Nem megsérteni akartalak, csak magad alacsonyítod le azzal amit csinálsz. Aludd ki magad, kemény heted volt. Holnap friss fejjel gondolkozz el mit is szeretnél az életben, és ha ismerkedni akarsz, azt ne itt, hanem suliban, baráti körben tedd. Csak jót akartam. Jó éjszakát szép álmokat.

2014. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanazzal a felhasználónévvel 2 órán belül cask egy kérdést lehet feltenni...
2014. márc. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez csak éjjel van így. Nappal fél óránként egyet lehet.
2014. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!