Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan hely (neten pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hely (neten pl mert erre több időm lenne), ahol fiatal lányokkal lehetne ismerkedni, és normálisak? (24F)

Figyelt kérdés
Bármilyen társkereső oldalt megnéz az ember, 99%-a vissza se ír, viszont látja, hogy írtam neki, és elég rég keresem a párom, káros szenvedélyem semmi, egyedül élek, házias vagyok, sokat dolgozok...nem hiszem el, hogy nem találom a párom, vagy itt valaki esetleg :D Köszi a válaszokat! Pest megye

#létezik #ismerkedés #idő #lány #fiatal #hely #(neten #lenne) #normálisak? (24F)
2014. márc. 28. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

írnám az ismeretlenek.hu-t

de ott 100-99 14-15 éves.

és van az a 1 normális aki korban is hozzád illő lenne.

de, hogy pont neked dobja ki a rendszer..hááát....:s :s :s kevés az esély rá.

biztos van párod neked is valahol, csak fel kell kutatnod.

nekem 12 évbe került...és kicsit meg is zakkantam míg végre rátaláltam.

tehát...vagy az...vagy pedig jó öreg gyakori. :D


vagy a való élet...:D

2014. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem az oldalt, hátha...

12év az nem semmi! Köszi :))

2014. márc. 28. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én kipróbáltam ezt az oldalt, mindenkinek ajánlom, jó kis szociológia tanulmányt lehetne írni belőle :D
2014. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Eszter696 válasza:

Szerintem ne a neten keress...nem vagy sem 15 éves lány, sem 60 éves özvegy/elvált bácsi...(nem bántani akarom őket, de ez nekik való szokás, plusz pont ezek a típusok és a nekik való párok vannak fent az ilyen oldalakon)

Gondolom nem szeretnél egy kedves aranyos lány helyett egy középkorú férfival vagy egy 12 éves kislánnyal ismerkedni...de ezt nem tudhatod, szóval ajánlom a valóságot:)

Ha meg is ismernél egy neked való lányt egy ilyen oldalon, tuti messze lakik vagy más probléma adódik, úgyhogy próbálj a saját környezetedben keresni olyan lányt akit látsz, tudod, hogy ő az és hogy a valóságban is olyan külső-belső tulajdonságai vannak, mint mondja :)

24 évesen nem lehet olyan nehéz ismerkedni, pláne, ha tényleg olyan vagy, amilyennek leírtad:) lehet, hogy magasak az elvárásaid, de ne is adj lejjebb belőlük, csak tudd, hogy akkor tényleg eltarthat egy ideig amíg megfelelőt találsz :)

Próbálkozz 18-20 éves lányokkal, mert ők valószínűleg korodbeli párt keresnek, már komolyan gondolják, d emég nincsenek olyan elvárásaik, mint a 25 év körüli lányoknak, akik szintén pár évvel feljebbi korosztályból keresgélnek...:)

18/L

2014. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó leányzó nagyon tündér vagy, gyönyörűen leírtad az egészet. Igazad van, az biztos. Köszönöm szépen, további szép napot kívánok! Üdv.: Sanya
2014. márc. 29. 20:02
 6/7 Eszter696 válasza:
igazán nincs mit, csak segíteni akartam, mert kár lenne ha egy ennyire próbálkozó, házias és szimpatikusnak tűnő srác egyedül maradna...ha tudnád hány lány sír ilyenért...:)
2014. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztosan sokan vannak akik ilyet vagy hasonlót keresnek, csak pont nem találok rájuk és ez a szomorú meg bosszantó. Eszti még mindig párt keresek..:P :D
2014. márc. 30. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!