Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz következő randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz következő randi?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve beszélgetünk, kisebb nagyobb megszakítással minden nap. Közben nekem volt barátom, tudott is róla. Most hogy szakítottunk, megemlítettem neki és mikor tudta, hogy randizni fogok egyből kérdezte, hogyan alakult és most nagy nehezen összehoztunk egy találkozót. Én mondtam, hogy nem feltétlen kell randinak lennie, de ő végig randiként emlegette. Egész végig a szemembe nézett, folyamatosan beszélt, én már alig tudtam megszólalni. Rengeteg dolgot elmondott magáról. Nem tudom, hogy lesz-e folytatás, mert a találkozó után írtam neki facebookon, de nem sokat írt. Azt mondta tanul. Vélemények?


Két puszival búcsúzott, bár az elején is kaptam.



2014. márc. 27. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem tetted már föl ma?
2014. márc. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, de ezek szerint barátnőm kiírta.
2014. márc. 27. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
a barátnőd mi? P
2014. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen:D
2014. márc. 27. 09:11
 5/5 Eszter696 válasza:
Szerintem lehet, hogy lesz, ha ő emlegette randinak és magától megpuszilt, akkor simán :) most mást nem tehetsz, mint, hogy vársz. Simán lehet, hogy tanult és tényleg nem ért rá, nem kell feltétlenül a lekoptatásra gondolni... ne írogass neki, majd eldönti akar-e újabb találkozót, plusz ha minden nap beszéltetek és most kicsit eltűnsz, biztos hiányozni fogsz neki :)
2014. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!