Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srácok mit szeretnek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok mit szeretnek jobban ha egy caj kivan öltözve vagy ha átlagosan öltözik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
A SRÁCOK MIT SZERETNEK JOBBAN HA EGY CSAJ KIVAN ÖLTÖZVE,VAGY HA ÁTLAGOSAN ÖLTÖZIK...???????
2008. júl. 23. 22:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más, nincs olyan nő aki kivétel nélkül mindenkinek bejön. Azért fog belédszeretni a jövendőbelid, mert magadat adod, és a stilusod szerint öltözöl.
2008. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
ha átlagosan öltökösdik, akkor tökéletesbarátnőnek, de aki ki van öltözve, annak meg fütyüének, de sajnos nem mernek közeledni...tapasztalatból mondom!
2008. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. De szerintem egy lány úgy öltözzön ami jól áll neki, én pl. hiába vennék fel kisestélyit vagy cuki miniruhát, max kiröhögnének.
2008. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Női tévhit, hogy a férfiak nem "mernek" közeledni a kihívóan öltözködő, feltűnően kirittyentett nőkhöz. Igaz, hogy a kihívó öltözék magára vonja a figyelmet, de egyben kacér viselkedést sugall, és nem sok férfi szeretne maga mellett tudni egy mindenki-nőjét, ezért sokunk fejében meg sem fordul, hogy udvaroljunk ilyen hölgyeknek. (Kivétel, ha csak egy éjszakára kell.)


A rikító, sokszínű öltözék kislányos belsőt sugall, ez sem jön be minden férfinak, mert sokan "nőt" keresnek nem csajt.


Szolid, de elegáns öltözékkel felkeltheted a férfiak figyelmét.


Szubkultúrákon belül nyilván az öltözködési szokások betartása kelt pozitív benyomást.


(Baráti körben = végzős fizikusok, matematikusok rengetegen vagyunk, akiknek a 0 rúzs, 0 smink, 0 festék kombináció jön be, talán azért, mert vonzó egy nőben, ha kicicomázás nélkül is igazi nőnek érzi magát, de ez nem általános, sok ellenvéleménnyel találkoztam már.)

2008. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmü hogy átlagosan, ugy más szemmélyiséget is utalsz magadra nem azt a plázapicsát vagy mit tom én aki mindenki csaja. A fiuk azért nem hajtanak rá az olyanokra.Söt számomra idegesitö az olyan.
2008. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!