Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkával átlagosan mennyit...

Diákmunkával átlagosan mennyit keresnék havonta? 14/L Csak 16 éves koromban / az után szeretnék diákmunkára menni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
heti 40 órával kb 70-90e.
2011. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:O én max 40ezerre számítottam, ez lesokkolt :O húú ilyen sok pénzt még életemben nem láttam :D alig várom hogy elkezdhessek dolgozni ! :D
2011. aug. 31. 17:31
 3/3 anonim válasza:

Azért ne éld bele magad! Sajnos a diákmunka elég rendszertelen, így hiába keresel mondjuk 400-at óránként (ennyi a minimálbér) lehet, hogy egy héten tudsz dolgozni mondjuk 20 órát, a másikon 10-et. Ráadásul általában úgy van, hogy vagy 8 órára lehet menni vagy sehogyan. Tehát a részmunkaidőt általában nem igazán tűrik el (legalábbis itt biztos hogy nem, de hátha máshol rugalmasabbak) szóval hétvégén tudsz dolgozni ill. péntek du/éjszaka. Még egy dolog: érdemes átgondolni azért, mert munka mellett nem egyszerű tanulni.

persze nem lelombozni akarlak, csak nekem ugyanilyen ambícióim voltak, de sokkal jobban jársz, ha nyáron vállalsz munkát (egyéni vélemény)

2011. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!