Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Miért nem csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért nem csináltok közös "csajozós" estéket?

Figyelt kérdés

Olyan sokan írjátok, hogy nem tudtok ismerkedni, hogy milyen szemetek a nők, hasonlók...

Szerintem jó ötlet lenne, ha az egymáshoz közel lakók néha közösen mennének el ide-oda, együtt szerintem könnyebben menne a dolog. :) Egyedül nehéz, érthető.


2014. márc. 22. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nekem egyedül is megy,nincs erre szükségem.Mindenkinek menne ha tenne a külsejéért meg nem sajnáltatná magát a csajoknak.Én is ronda dagadt voltam,tettem érte,hogy ne legyek és rögtön jönnek a csajok.
2014. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ott kizárt, hogy akik siránkoznak itt, ők sosem mozdulnak ki a lakásból.
2014. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha közösen mennénk, abból is az lenne, hogy valamelyikőnk becsajozna esetleg, de a másik srác egyedül maradna megint csak... Amelyik srác jóképűbb, az be tudna csajozni, de aki nem az, az menne a levesbe...
2014. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első:


Ez így egy baromság. Én leadtam vagy 30 kilót, egész jól nézek ki, de a csajok nem jönnek :D

Ettől függetlenül nem vitatom, hogy neked megy ez a dolog, de nem csak a jó külső miatt. Ez így önmagában kevés.


f/26

2014. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1: nekem nem a tömegemmel/alakommal van bajom, hanem az arcberendezésemmel...

Egyébként én nem mondom, hogy szemetek a nők. Nyilván mindenkinek az esztétikus kell, szóval inkább hozzászoktam a gondolathoz, hogy forever alone. Illetve nem forever, csak az életem végéig. Utána úgyis mindegy.

2014. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!