Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első (nem pont csak ilyen)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első (nem pont csak ilyen) találkozás mi/hogy legyen?

Figyelt kérdés
Ezen a héten talizni fogok egy gyönyörűszép lánnyal és már ismerjük egymást másfél éve,megismertük egymást beszélgettünk folyamatosan fb-n és egy idő után már nem beszéltünk nem is irt vissza és leis tiltott egy idő után,hónapokkal késöbb vissza vonta a tiltást és vissza vett ismerősei közé,aztán jött a falunap (az ezelöttin taliztunk) és ott ujra taliztunk beszéltünk és másnaptól kezdve fb-n is újra utána napokkal késöbb meg kérdeztem hogy járunk e és ő azt mondta hogy nem tudja és ez hetekig elhuzodott hogy kérdeztem hogy döntöttél e és ő mindig nemtudta aztán egyszer nem irt semmit utána még vissza se köszönt,megint pár hónappal késöbb unokatesóm fbjéről irtam neki és megbeszéltük a dolgokat minden jó újra és már szeret énis szeretem mennek a szivek meg minden és megbeszéltük erre a hétvégére a talit és hogy majd jön randomba hogy mit csinálunk,(ő jön busszal,ő választotta) én úgy terveztem hogy veszekneki egy vörös rózsát és amikor leszáll a buszról puszi ölelés és oda adom nek na de késöbb (még a talin) megkérdezném hogy járna e velem de ez úgy legyen hogy megcsókolom utána vagy fordítva hogy megkérdezem utána csók? és elég a rózsa vagy vegyek még csokit? 14/f

2014. márc. 17. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez édes. Most tényleg.
2014. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak lazulj!:)
2014. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Úgy értem,légy nyugodt, ne idegeskedjél,nem kell előre semmit eltervezni, csak mindig mondd ki ami jól esik, kivéve ha esetleg sértő lenne, és azt akarod, hogy ne hagyjon ott, mert sértőt azt ne mondj neki!!:)
2014. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rózsát szerintem mellőzd,azt hogy járunk e végképp hagyd. Szerintem valami romantikusat csinaljatok(séta valami szép helyen) és a végén egy csók belefér ha nem látod rajta hogy ellenezné. A "járunkot" (ez szerintem amugy tök béna) max a 2.-3. randi végén hozd szóba. Remélem segítettem. Ez már nekem bejött. 14/f
2014. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2014. márc. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!