Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány és ha ráhajtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és ha ráhajtok mennyi az esélye hogy megver pasija?

Figyelt kérdés
Hát szóval van egy lány akinek máár elég gyenge a kapcsolata és én próbálkozok csak a pasijával mivan ha valaami bajba ütközök? érdemes egyáltalán próbálkozni? vagy lehet megse verne a pasija??
2008. júl. 23. 10:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
72,934%
2008. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha szakítanak és utána veled kezd el járni, a másik pasi tuti azt fogja hinni, hogy miattad szakított vele, és megver.
2008. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakit a sráccal és összejöttök akkor várjatok egy kicsit ne kezdjétek egyböl a nyilvánossággal!Nincs iwiw meg myvip képkirakás csak pár hét után ,de nemhiszem hogy megverne egyébként a srác én 2x jártam igy hogy elhagytam a barátom és rá nem sokal összejöttem egy másikkal,mind1ik barátom nagydarab volt meg minden de sosem verekedtek.
2008. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem, hogy te egy nagyon félénf fiúcska vagy. A lányok (legalábbis akiket ismerek) szeretik ha a férfi az férfi. Ha ennyire félsz, hogy megver a srác akkor, verd ki a fejedből a hölgyet. Mert akármikor, akárhogyan próbálod elcsábítani, ha a srác akar talál rá indokot hogy megverjen. Ez benne van a pakliban, ettől izgalmas az élet. :D

Sok sikert.

2008. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha megvolt a szakítás akkor szabad az út,de utána nem árt ha neki álsz gyúrni.
2008. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ha még együtt vannak és úgy hajtasz rá, akkor biztos, hogy péppé ver, én is ezt tenném, de ha már szétmennek, akkor kicsi az esélye, hogy elkalapál (kb.: 20%).

De, ha jó nő, akkor szerintem megér egy orvérzést és egy bordatörést.

Mérlegelj.


Zoli

2008. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
szerintem ismerd meg a másik fiut és figyeld meg hogy a keze a szája vagy a farka jár
2008. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Fasszság!
febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!