Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány és ha ráhajtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és ha ráhajtok mennyi az esélye hogy megver pasija?

Figyelt kérdés
Hát szóval van egy lány akinek máár elég gyenge a kapcsolata és én próbálkozok csak a pasijával mivan ha valaami bajba ütközök? érdemes egyáltalán próbálkozni? vagy lehet megse verne a pasija??
2008. júl. 23. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
hat sztem nagy az eselye...pl a baratom azt mondta h megveri az osszes fiut aki ram mer hajtani....de ez szemelytol fugg
2008. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én békés szándékú vagyok akkor lehet nemkell a csaj inkább...
2008. júl. 23. 11:06
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
ha az en csajomat probalnad elszedni, tuti, hogy szetvernelek, de hogy az ove mit tenne az nagyon sokmindentol fugg. irj egy kicsit bovebben. milyen a pasas? milyen a lany? es milyen a kapcsolatuk?
2008. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát a pasi idösebb és a csaj már megunta... már nem szereti de én nemakarom szétveretni magam :D
2008. júl. 23. 11:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hmm..hat ha egy tagbaszakadt agressziv lo akkor vigyazz vele, de ha a csajnak is tetszel s mar amugy is haldoklik a kapcsolat (az se art, ha a pali egy cingar kis nyuzuge :D), akkor szerintem proba szerncse.
2008. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik pasi nézné el csak úgy,hogy ráhajtanak a barátnőjére.Bizony nagy az esélye,annak is,hogy megvernének.Persze ez is pasi függő.Meg ha a csaj már nincs oda érte, pasi még szeretheti(mert erről nem írtál vele mi a helyzet).Ha ez a kapcsolat már ugyis haldoklik,akkor meg lehet,hogy vége lesz ennek előbb-utóbb.

Nem tudom...Neked kell eldöntened ezt,hogy megérné e esetleg megveretned magad vagy vársz még kicsit.

2008. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát...én lány vagyok...Jártam egy fiúval és a haverja rám hajtott...én nem engedtem magam de úgy megverte h vérzett a fiú...mármint aki rám hajtott!:S
2008. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ajaj :S akkor várjak lehet mig maguktól szétmennek? mert hónapok óta csak gyengül a kapcsolatuk ugyérzem
2008. júl. 23. 11:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha joban vagy a csajjal tudod ugy ösztökélni hogy beszélgetsz vele és mondod neki hogy megérted meg minden de igy csak szenved,meg ilyenek és tudat alatt kicsit nyomod bele hogy ez igy nem jo neki.Hogy majd lesz egy srác(nem mondani konkrétat) akivel jobb lesz!Lehet hogy megver,de ha nem ismer meg nem tud rolad konkrétast akkor nem valoszinü hogy meg fog.
2008. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
da ha szakitanak és utánna hajtok rá akkor már nincs oka megverni nem?
2008. júl. 23. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!