Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott talizni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott talizni, de nem értem rá. Erre mi lenne a reakciótok, srácok?

Figyelt kérdés

Nos, pár hónapja beszélgetünk facebookon, és 3 hete találkoztunk először, elég jól elbeszélgettünk személyesen is. :) Egy héttel később ismét találkoztunk, az sem volt rossz, bár nem volt köztünk semmi, olyan volt, mintha barátokként lógtunk volna együtt, de kettesben voltunk mindkét talin, és érezhető volt a vonzalom azért :). És most eljött az ideje a 3. találkozónak. Ő elhívott bulizni, de nem értem rá, úgyhogy nemet mondtam. Eltelt két nap, és mivel azóta nem hívott máshova, gondoltam elhívom én. Nem gáz ez lányként? :D Csak ráírnék, h jöjjön át. (Azt tudja, h szex nem lenne, mert tudja, h nem adom oda magam könnyen)

19/L


2014. márc. 15. 00:33
 1/2 Moszuke ***** válasza:

hát hívjad. mi a kérdés?

nem gáz az elhívás és a reakcióm max annyi lenne, hogy átmennék. ott meg megkérdezném, hogy mi volt veled miért nem jöttél, azt hittem lekoptattál vagy vmi aztán mély elbeszélgetés és petting vagy társasjáték attól függően mennyire tartod a szavad.

2014. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mégis mi zárja ki, hogy Te hívd el, főleg ha elutasítottad a legutóbbi meghívását? Szerintem ez annyira nevetséges...
2014. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!