Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, milyen az ideális pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés
Korban, küllemben, személyiségben, na és persze vízszintben. :)
2014. márc. 12. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Relatív, embere válogatja, nem kell hozzá nagy logika hogy kitaláld -.-".
2014. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
korban picit idősebb, magas, ne legyen fogpiszkáló de persze túlsúlyos se..hajszín-szemszín szerintem egyáltalán nem lányeges, legyen vicces, olyan aki mellett nem unod magad halálra de akivel amellett hogy jól elhülyülgettek meg tudod beszélni a komolyabb dolgokat, nem kell zseninek lennie de jó ha több esze van mint egy marék máknak...
2014. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vicces, okos és cuki legyen :D eddig nem ismertem olyan embert, akikre ez igaz volt, és nem jött be (bár az is igaz, hogy kevés ilyet ismertem:D)
2014. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Channing Tatum
2014. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 imsexy válasza:

Az en alom pasim ilyen:

Fekete haj, barna szemek, szepen formazott szörös arc, mellszörzet *-*

test is izmosabb, vekonyabb tipus.

karjan meg laban bozontos, phu, na ö az en alom pasim :)


hehe, nem alom mar, amugy török ferfi,26 eves s mar több mint 2 eve együtt vagyunk :) :) :) :) :)


20/L

2014. márc. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!