Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöjjek össze egy csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze egy csajjal?

Figyelt kérdés
Helló! van egy csaj (osztálytársam) bejön de nem tudom hogy kéne vele összejönni. Nem tudom hogy tetszek e neki vagy nem.Szoktunk beszélgetni de ezek csak ilyen rövid beszélgetések. Jó lenne elhívni randizni csak nem tudom h kéne meg én is félénk vagyok!Légyszíves válaszoljatok!
2009. dec. 14. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele egyre többet. És ha azt látod, h szívesen beszélget veled, nem kényszerből, akk elhívhatod valahova.

Sok sikert!!

17/F

2009. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi ezt nem mondtam , hogy hosszú a hajam(NEM LÁNYOS) De ha ez előny gitározok is!
2009. dec. 14. 16:36
 3/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok ő egy pár hónappal idősebb.
2009. dec. 14. 16:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és ez lenne az első.
2009. dec. 14. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Körübelül 60 ilyen kérdés jön naponta, hogy hogy jöjjek össze ezzel, azzal stb.

Jó gyorsan

Beszélgetsz, msn felveszed, ha látsz visszajelzést, akkor szuper mert ő is lát benned valamit, ha nem jön visszajelzés, akkor meg dobjad van más is ezzen a bolygón aki tetszik(tetszeni fog).

2009. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mégvmi az h én nemtom miket szeret mert vannak barátnői akiket felvettem msn-re de ők meg naon pletykásak tehát tőlük ezért nem akarom meg kérdezni...
2009. dec. 14. 19:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Mégvmi h 1szer azt mondta h jár vkivel de én nem láttam sehol senkivel már ezt úgy értem h szoktunk a haverokkal meg a csajokkal bicózni járni de ott se meg szoktunk néha szemezni is
2009. dec. 14. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj sztem ne ezzen gondolkozz, hanem azon , hogy beszélgetsz vele és összerázódtok, ha már megbizik benned az egy jó pont, utána meg hivd el és majd elvállik...
2009. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem az első lépés hogy a gitároddal oda mész és elkezded neki a Justin Timberlaketől az i like love yout énekelni gitár kisérettel hidd el éz mindíg beválik nekem eddig 20 batárnőm volt és egytől egyik a legszebbek mert én egyébként moddel vagyok fő álásban és ha ha valaki gitározik az csak pozitívum lehet a csajoknál;)
2010. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És még valami alsőnek ne mutad ki neki hogy szerelmes vagy belé legyél vele laza és csak szép lightosan öcssajt hidd el menni fog ha nem bénázol
2010. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!