Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak lányok! Nektek mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok! Nektek mikor számít egy pasi intelligensnek/műveltnek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát....ezígy nehéz. mármint meghatározni. leginkább akkor, ha mindenben jártas vmennyire. azért mert egytémában csuklóból eltud beszélgetni, azmég sztem nemelég. ésha tud olyat mondani, nemcsak egy témában, hanem az általános dolgokban, ami érdekes, és új. amit nemtud minden 2. ember az utcán.
2009. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem csak a focit meg a sportokat és az autó és motormárkákat vágja, hanem mást is.

nem árt jártasnak lenni a közéletben meg minden egyéb dologban is. Persze nem kell semmit se lexikálisan, csak hát mégis hozzá tudjon szólni minden témához egy-két szót.

16/L

2009. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
ha a csillagközi anyag állapotairól tud beszélni
2009. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor,amikor órákig tudok vele beszélgetni bármiről anélkül,hogy látnám rajta a teljes érdektelenséget, tudatlanságot, és nem kell neki folyton magyarázkodni,hogy épp miről van szó. A téma mindegy, mert elég nyitott vagyok. Nekem mindegy,hogy autók,foci, vagy csillagászat, de kb.egyforma szinten álljunk, és ne legyen magyarázkodás a leg alapabb dolgokról. Azért ha ismer néhány idegen eredetű szavat,az nem hátrány, mert én szeretem használni őket.
2009. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
"szerinted a methioikoszok politikai helyzete mennyire befolyásolta athinai és spartai küzdelmeit a monarchisztikus makedónia felemelkedésének idején, figyelembe véve a tell-el obeid kultúra által keleten létrehozott politikai konstrukciókat is?" :D
2009. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
szerintem tökre nem befolyásolta...
2009. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az utsóra nem igen tudnék mit írni.(talán annyit,hogy a tell-el obeid kultúra Mezopotámiához köthető.)
2009. dec. 13. 17:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudjon valamit azokról a dolgokról, amik engem érdekelnek, de azért ne érezzem magam butának mellette.
2009. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

ja egyébként az egy nagy kamu hogy a nők az okos pasikat szeretik. ellenkezőleg, a nők azokat szeretik, akik h.lyébbek mint ők...nem tudom miért, de ez így van, bocsi az offért.

amúgy ez szinte minden embernél így van....senki nem szereti azt, aki okosabb nála

2009. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben. Van amikor örülök, hogy fel tudok nézni a másikra.
2009. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!