Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hittem tetszek neki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem tetszek neki. Mások szerint is tetszettem neki. akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs...abban a hitben éltem hogy majd lesz valami, de egyik nap egy baráti tásosággal voltunk és szinte hozzám sem szólt:S végig egy másik lánnyal vonult félre beszélgetni meg ilyesmi, elég szar érzés...Lehet hogy nem is voltam/vagyok az esete?
2009. dec. 13. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akkor valószínű h a másik lánytól akar vmit, nem gondolod??

vagy cs lehet így akarja felhívni magára a figyelmet..

2009. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagy több vasat tart a tűzben
2009. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

lehet :@@


vagy ennyire gyorsan kiábrándult belőlem... kitudja.

msn-en minidg rám írt egyből mindenféle kifogással meg még egy csomó ilyen gyerekes hülyeség :D és most...na tessék, de velem ne szórakozzon!

2009. dec. 13. 15:25
 4/12 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen.az egész estét 1 másik lánnyal töltötte.másnap amint felmentem msn-re írt,mintha mi sem történt volna.annyi volt a válasza mikor rákérdeztem h : gondoltam h ezen izélsz pfff ennyit erről a srácról :D
2009. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

sztem lehet, hogy ez egyáltalán nem baj.


Én is ismerek olyan lányt, aki ilyen módon akart féltékennyé tenni egy fiút, hátha észreveszi őt. Tehát ne aggódj...

2009. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :DD

Ez most jól esett. Ő az első fiú aki ennyire tetszik nekem.Tudni illik elég válogtós vagyok. Szóval elég rossz lenne ha nem jönne össze :((

2009. dec. 13. 15:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Lehet hogy... :D
2009. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mi?
2009. dec. 13. 17:24
 9/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy rólam beszélsz :D

ha most épp online vagy msn-en akkor nem.

2009. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nemhinném XD
2009. dec. 13. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!