Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha a csaj kéri el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a csaj kéri el a számát a fiutúl?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo haverom akibe szerelmesvagyok...De ő ezt nem tudja. Van 1 érzésem hogy hasonloképp érez mert mindig belépünk 1máshoz msnen mindnet elmondunk egymásnak stb. de még nincs meg a száma:( már hetek óta azon gondolkodom, vajon hogy kérjem el vagy hogy szerezzem meg,? Mert mástól nem akarom elkérni, azt akarom hogy ő adja meg, de félek elkérni tőle...:(
2008. júl. 22. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
ha arc nélkül akarod megoldani,akkor mondd meg neki msnen kicsit viccesen h hé,már tök rég ismerlek és nincs is meg a számod...:D így pédául...nem hinném h azt mondja h nem fogom megadni neked...
2008. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki, sőt. Ha nem nagyon nyomulsz, csak kicsit, az általában bejön a srácoknak.
2008. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ne félj tőle elkérni a számát, nincs benne semmi ciki. Főleg ha ilyen jóban vagytok, akkor tuti meg is kapod tőle!
2008. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma meg is teszem:)
2008. júl. 22. 13:39
 5/16 anonim ***** válasza:
kerd el nyugodtan....tuti hogy mef fgoja adni:D:D:D
2008. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
fogja*:D
2008. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
meg fogja*bocsika a helyesirasert csak nagyon gyorsan szoktam irni es nah........
2008. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Általában forditva szokott lenni...ő örölni fog sztem
2008. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
szerintem is elkérheted nyugodtan... ha tetszel neki, akkor ezt bátorításnak fogja tekinteni:)
2008. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Na én is ugyanabban a helyzetben vok képzeld.én 12éves vok de ő sem tudja,hogy bejön nekem,1szoval szeretem.ha akarsz felvehehtsz MSN re (privátba megírom a címet ha akarod) és mesélek. de sztem nem ciki, bár én se kértem még el a tel számát, de nyaralni vannak így nem is fogom. de tom h ő is szeret...akkármannyire is ciki én is meg a barátnőm is( barátnőmnek is van egy haverja)megírtuk a pasiknak(szoval a bnőm a pasijának, és én a pasimnak) h szeretjük őket. lehet h ciki de ez van.


Nem ciki telszámot fiútol kérni én is elfogom kérni bízz bennem!!!

2008. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!