Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közöljem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem vele?

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó ,h van egy srác akivel egész jól megvagyok.Kimondottan még nem randiztam vele ,de előfordulhat ,h ez minél előbb bekövetkezik.

arról van szó röviden tömören ,h jelenleg nem szeretnék kapcsolatot ,de vele szívesen ágyba bújnék párszor és nem itt most kimondottan nem csak szexre gondolok nekem az is elég lenne ha csak össze bújunk és együtt alszunk párszor stb..Viszont tudom róla ,h ő inkább a tartós,monogám ,rendes kapcsolatok híve és nem szereti az alkalmi dolgokat..Én sem arra gondolok ,h ágyba bújunk és holnaptól a nevét sem tudom ,de nem szeretnék hosszasan randizgatni és ismerkedni jelenleg.Külsőre megfogott vonzódom hozzá testileg (főleg a testéhez hmmm XD)

De most nem kimondottan szeretnék szenvedni egy hosszas ismerkedéssel hanem egyszerűen szeretnék vele együtt aludni össze bújni stb...már hiányzik nagyon ez az érzés és most erre van szükségem nem hosszas randizásokra és nem kapcsolatra ezt ,h közöljem vele szerintetek ,h ne riasszam el magamtól és bele menjen ???


2014. márc. 2. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Béla! Meg se dughatsz,meg se kaphatsz de megnézheted a pizsim...örülsz?
2014. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért mert jelenleg nem állok készen egy kapcsolatra úr isten -.-

Nem akarok kapcsolatot ,de nagyon hiányzik a testi kontaktus ezt ilyen nehéz felfogni nem dugni akarok kimondottan hanem összebújni valakivel ,simogatni egymást akár később ez változhat is ,de most nem akarom elkötelezni magam nem hűség terén hanem egyszerűen lelkileg nem vagyok kész egy kapcsolatra inkább barátság extrákkal dologra vágyom ,de hogy is várhattam ,h ezen a gáz oldalon normális választ kapok ....

2014. márc. 2. 17:12
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha férfiként írom ezt ki akkor mi vagyok ?
2014. márc. 2. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy rib--nc.


Mond meg neki egyenesen, hogy szexkapcsolatot akarsz és kész. Felesleges cizellálni. :)

2014. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
# 4amúgy meg a a kritikusan sérült agyaddal miért nem tudod felfogni ,h nem dugni szeretnék vele?
2014. márc. 2. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki amit itt leírtál. Testi kontaktusra vágysz ami nem feltétlen szex, de mégis vonzódsz hozzá. Szeretnél párszor vele aludni (ki tudja mi lesz belőle:P ).


Van egy olyan érzésem, hogy ha tetszel neki és jól kijöttök nem utasít vissza. Akkor sem ha monogán beállítottságú.

2014. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a használható válaszokat azért idővel a normálisabbak is előbújtak az oldalon akiknek valamennyit ér is a válaszuk ellenben a kis faxverő pattanásos csírákkal akik az elején próbáltak ide mocskolni a gyökér ,bugyuta , színvonalon aluli kijelentésükkel..

thx még egyszer a normálisaknak

2014. márc. 2. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:

"És ha férfiként írom ezt ki akkor mi vagyok ?"

Homokos...


Bocs nem szalaszthattam el, egyébként az előttem szóló jól mondta. Valószínűleg bele fog menni, de csak óvatosan.

2014. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WFox válasza:
Hány éves vagy? Ő mennyi? Munkatárs vagy sulitárs?
2014. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!