Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok ugye nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ugye nem szeretnek 20 év feletti szűz fiúkkal kezdeni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 17:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

19:34, én két fiú szüzességét vettem már el. Mindekettő nagyon édes volt, csak annyi hogy hamar elmennek, de minél többet gyakorolsz velük annál tovább bírják és rövid időn belül ki is tudnak majd elégíteni. Imádtam mindkettőt, főleg a kis 17 évest. A másik 20 volt.

Șn meg 17/L

2009. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem nem ez befolyásol ismerkedésnél..
2009. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én spec annyira nemrajongok értük, de ha nagyon szimpatikus és nagyon vele akarok lenni, akkor nemfog visszatartani....bár a 20on felüli szüzeken vhogy így meglátszik h szüzek, és ez a fajta nekem ritkán szimpi....

24L

de ezcsak én vagyok, ettőlmég ne keseredj el...

2009. dec. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tök mind1. Én már jó ideje el vagyok keseredve az egésztől, lehet, azért nem történt még meg, mert Nekem való ez az egész párkapcsolat, szerelem, szex.
2009. dec. 13. 09:55
 15/18 A kérdező kommentje:
*mert NEM Nekem.....
2009. dec. 13. 09:56
 16/18 anonim ***** válasza:

Neked is csak azt tudom mondani, hogy éld az életed, légy boldog, arra koncentrálj ami megvan, ne arra ami nincs, kitartás. Személyiségedtől függjön az önbizalmad, ne ilyen hülyeségtől! Lehetsz te még ettől nagyon jó, úgy is és mind férfi is :)


Ha nagyon zavar a dolog akkor meg keress szeretőt, vele élheted az életed, addig amíg nem jön aki tényleg kell. K*ákat meg szerintem inkább hanyagod, tőlük nem leszel több...

2009. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is még szűz vagyok, és úgy gondolom, hogy inkább egy szűz pasival jönnék össze. Nem tudom, hogy miért, de inkább vele gyűjtenék először tapasztalatot :)


19/L

2010. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha megszeret és ezt elfogadja egy lány, akkor az testestől-lelkestől teszi és egyáltalán nem fogja zavarni. Sőt, akár izgató is lehet, én mondom. Csak ne görcsölj, ezek a dolgok ösztönösen jönnek. Jó, sok ragad az emberre később, de kétlem, h olyan nagy baj lenne, ha megfelelő lányt választasz rá.

Hidd el, fog az menni!;)

23/L

2010. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!