Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fitymámat csak a makkomig...

A fitymámat csak a makkomig tudom hátrahúzni ez normális? Még szűz vagyok csak normális válaszokat szeretnék

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod "kibuktatni" a makkodat? Akkor vagy fitymaszűkületed van, vagy rövid a fityma féked.
2011. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez nem normális (ez elég normális válasz?)
2011. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hagyjátok már, lehet hogy még olyan fiatal hogy nem szakadt fel neki.
2011. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha elmész egy urológiai szakrendelésre mindent elmondanak. Ne aggódj, nem Te vagy a első többszázezren vannak így.
2011. máj. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is így volt nem tudtam hátra hízni rendesen, sőt a felénél teljesen leszoritotta a makkot, de az a lényeg hogy miután voltam lánnyal ez elmult, fogalmam sincs hogyan de mostmár minden oké vele:P
2011. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Bátyámnak (tényleg neki, és nem nekem :D ) volt olyan kiskorában (kb 6-9 éves kora környékén), hogy valamiért letapadt körbe, de nagyon, és az orvos valami alkalmas eszközt körbefuttatott, ezzel felszakítva, és utána minden rendben volt nála. Érthető, hogy bátyám erről soha nem beszélt, nekem is anyum mesélte el olyan 7 éves koromban, amikor szintén hasonló problémám volt, csak kisebb mértékben. Azt hiszem az enyémet is látta orvos, de ahhoz nem nyúlt hozzá. Helyette minden fürdésnél húzogatnom kellett (nem, nem úgy, ahogy a mostani koromban asszociálok a húzogatásra :D), és szépen lassan normális lett pár hét alatt. Azóta is különösen odafigyelek a tisztán tartására, mert mintha valami olyasmiről lett volna szó, hogy valami lerakódik oda, és az tapasztja össze a bőrt.

A lényeg, ha nagyon félénk vagy, akkor próbáld először ezt (nyilván nem szabad annyira erőltetni, hogy fájjon), de ha pár hét alatt nincs változás, mindenképpen orvos.

Amúgy meg, ha komoly, határozott, lélekben erős stb, stb, szóval férfi vagy, akkor most elmész a doktorhoz, és biztosra mész. A félelem gyengeség, ráadásul ez a Te érdeked, hogy minél hamarabb megoldódjon.

Mellesleg szerintem a szüzességnek semmi köze a dologhoz.

2011. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

16 éves koromig én sem tudtam TELJESEN visszahúzni az előbőrt fájdalom nélkül - de utána igen! Víz + szappan minden nap, az ugye megvan.


Körülmetélni semmiképpen ne hagyd magad! Engem arre akart rádumálni vmi kontár "iskolaorvos", talán zsidónak nézett :)

2011. máj. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vaszily katalin válasza:
NEHARAGUDJ.DE EZ MÁR CSECSEMÖKORBAN EL KELLET VOLNA RENDEZNI ANYUKÁDNAK HOGY NE LEGYEN FIGYMA SZÜKÜLETED.HA RENDESEN FELL LET HUZVA.CSECSEMÖKORBAN.S ODA LET FIGYELVE HOGY A FEHÉR VÁLADÉK NE KEMÉNYXEDJEN VAGY CSOMOSODJON AKOR RENDBE KELL LENNIE.EGY KÉT FIUGYERMEKES ANYUKA.REDSZERESEN MOSD .JA S A LAKTACID FENIMA INTIM MOSAKODO GÉLT ODA LENTRE MÉG A FÉRJEM IS HASZNÁLJA.RENDESEN HUZD FEL MOSAKODÁSKOR.S RÖKTÖN VISZA.ÉS HA NEM MULIK.URULOGUS.AZTHISZEM.JA SZERINTEM NEM NORMÁLIS MERT A KISFIAM S A PÁROMIS A BÖRT, 88LEHET EMBERFÜGÖ?88 A MAKK ALÁ TUDJA HUZNI KB.FÉL -EGY CENTIRE.SOK SIKERT.
2011. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
he??
2011. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt. De a makknal egy pici reszen le volt jöve a makkrol. Aztan mindig amikor felallt önkielegitettem es az egyre repedt körbe anelkül, hogy fajt volna. Nem mertem elmenni az orvoshoz igy inkabb kicsit - amior jo kemenyre allt, huzogattam lefele. Na igy sokszor el is mentem, nem is volt rossz. Egyszer csak elindult es körbe szakadt, de nem azonnal, hanem kb. 1 honap telt el. Minel jobban ment körbe, annal jobban huzogattam, mert mar szerettem volna tul lenni. Egyszer sem fajt.
2011. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!