Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu akivel jártam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel jártam egy párhonapja és 3 hét után szakitottam vele de én vissza akarom kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta is jóba vagyunk,sokat szoktunk beszélgetni. (de közbe én most járok egy sráccal aki téll szeret) Na most rájöttem hogy szeretem a volt btom és h vissza akarom kapni.2-3 hete egy helyen buliztunk és ő "azt" is akarta vna... De nemtudom h ő mit érez irántam. Tegnap mondta h küzdjek érte ha szeretem de én nem vagyok benne biztos hogy lenne értelme. De ő azt mondta hogy legalább probáljam meg... Nemtudom mit tegyek. Egy 16 éves lány
2008. júl. 22. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a fiú nem szeret téged!!

legalábbis sztem.

mi az hogy küzdj érte?

ha akarná kialakulna megint a kapcsolat küzdés nélkül is

nekem nagyon olyan szaga van ennek a dolognak hogy skalpokat gyűjt hogy dicsekedhessen érzi hogy nyeregben van és ha te küzdesz ő meg röhög majd mögötted...

2008. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem küzdj érte... miért szakítottál vele, ha mégis szereted ??? nem értem a lányokat, miért akarnak mindig ők először szakítani... hjajj... Küzdj érte, megérdemli ha már egyszer dobtad...
2008. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!