Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elmennék a találkozóra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmennék a találkozóra, akkor hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút már többször is felhozta a találkozót de én mindig csak halogattam azért mert túlságosan önbizalomhiányos vagyok.A fiú egy városi,jóképű,izmos srác aki szinte bárkit megkaphatna még is velem szeretne "randizni".Én vidéken élek és nem igazán ismerem a fővárost viszont szerintem egy találkozót jobb lenne ott megejteni.

Attól félek hogyha találkoznák vele akkor nem lenne témánk,nehezen tudnék feloldódni és már most úgy érzem nem vagyok elég jó hozzá.Én nem olyan vagyok mint a többi lány akiknek mindig jól áll a hajuk,sminkjük,divatosak stb.

Szerintetek hogyan viselkedjek vele? Hogyan érjem el hogy sikerüljön feloldódnod? Könnyen zavarba jövök (elpirulok)..az gáz?


Ez lenne az első randi féleségem..



2014. febr. 26. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd magától jön.. Mi hiába mondjuk ezt most neked hogyan kellene.
2014. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Izmos az a lényeg...
2014. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha randira hívott, okkal tette, érdekled, ne legyél önbizalom hiányos... mindenki izgul az elején, lehet h még ő is... ne félj attól h nem lesz beszédtémátok, mindig van miről beszélgetni! csak légy önmagad, és akkor nem lesz csalódás a vége, ha tetszel neki akkor úgyis meghív még egy randira, ha meg nem, akkor sem dől össze a világ :) hiába tűnik most úgy :) 23/L
2014. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!