Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy (nincs más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy (nincs más kifejezés rá) undorodom/megvetem azokat a nőket, akiket hamar lefektetett egy "csajozógép" utána otthagyta őket, és bennem keresnek vigaszt ill. biztonságot?

Figyelt kérdés
Komolyságot kérek!
2009. dec. 11. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy v Lány? :D
2009. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiú, egyértelmű nem? :)
2009. dec. 11. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
MERT MEGBÁNJÁK ÉS HOZZÁD FORDULNAK SEGÍTSÉGÉRT VIGASZÉRT....HA BAJOD VAN EZZEL AKOR MOND MEG NEKIK EGYENESEN!!!ÉS PUNK TONW
2009. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te valószínűleg egy megértőbb alkat vagy, nem egy macsó, és ezt megérzik a nők. Engem is szoktak papnak meg lelki szemetesládának használni, és belül borzasztóan irritál, hogy annak ellenére, hogy micsoda hitvány alakok alázták őket ronggyá, mégis utánuk sóvárognak inkább. Fura, de ez van. Ösztön, kémia...
2009. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak az ilyesféle lányok akarnak összejönni velem.

és mit mondjak nekik, hogy: "nem leányfuttató vagyok, ezért nem gyűjtök k*rvákat? bocsi"

2009. dec. 11. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem akár ezt is mondhatnád nekik, kissé finomítva.


Talán elterjed a híred, hogy te a "normális" egyszerű nőket szereted.

És hogy miért találnak rád?Hát egyértelmű, mert te nem ilyen vagy.És miután ezek a lányok rájöttek, hogy pofára ejtették őket kell egy igazi társ nekik.

2009. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Normális pasira vágynak, akik nem arra mennek szerintem ezért fordulhatnak hozzád! Legalábbis én is agyon vagyok sértve, de attól még nem vagyok ribi=) és, ha van barátom kiöntöm neki a szívem, hogy mik történtek velem. Fontos az őszinteség!:)
2009. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért, mert ha belegondolsz, hogy mi lenne, ha mégis vele lennél... aztán eszedbe jut, hogty jézusom, ezen már annyi pasi átment! Szerintem...
2009. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapban az a baj, hogy a nők, lányok naívak, és azt hiszik, hogy ők a pasit meg tudják változtatni, ők nem akarnak rosszat, csak szerelmesek lesznek.

egy naív lány az nem ribi, nem lotyó, csak egy szerncsétlen, aki nem volt elég figyelmes.

Sajnos a lányok 80 %-a ilyen gö*rénybe szeret bele, de ő nem akar ezzel rosszat, ő csak szeret!


Akire igazán haragudhatnál az a "csajozógép" mivel itt a a rin*gyó, a sze*mét és a riba*nc, mert ő hazudik szerelmet, nekik vannak olyan szándékai, amik nem tiszták!


Tehát itt mindig ezektől a pasiktól kellene undorodnod!


Kérdésem: te miért nem vagy "csajozógép", ha megtetszik egy kedves lány? És akkor meghódítanád és elvennéd feleségül és boldogan élnétek amíg......és nem lenne lehetősége egy ocs*mány kurafinak sem, hogy tönkretegye.


Mert azért erre a pasitípusra csak nem vagy büszke!


Remélem, elég komolyan válaszoltam.

L.25.

2009. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kezdeményező típus. Ugyanis mindig is a lány választotta ki, hogy kit akar, fölöslegesen meg minek pedálozzak?

Kimondta hogy azokra a pasikra nem haragszom? A szerelem meg nem kibúvó a ribancság megbélyegzése alól.

Csinálják azt a lányok, hogy várnak az együttléttel min. 1/2 évet, és ha még mindig kitart mellettük nem lehet gáz, ha meg nem akkor így járt... ennyi.

2009. dec. 11. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!