Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akivel kb 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel kb 2 éve beszélek msn-en és még soha nem találkoztunk. Most jött el az idő. Félek, de mégis várom. Mégis mit tegyek? Véleményeket és tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb 2 éve beszélek msn-en és még soha nem találkoztunk. Telefonszámot már régebben cseréltünk, de még nem beszéltünk, csak sms volt. Eddig nem nagyon volt lehetőségünk összefutni, de most megkérdezte hogy mit szolnék hozzá, ha találkoznánk. Egyáltalán nem erölteti a dolgot meg amúgyse semmit. 1 napra jönne, mert elég messze lakik (reggel jön este megy).

Képeket már láttam róla és úgy érzem teljesen megbízok benne. De már annyi negatív dolgot hallottam az ilyen "találkozásokról", hogy elbizonytalanodtam és szerintem nagyon megbántanám ha nemet mondanék.

Furcsa érzés mert félek, de mégis nagyon várom már a találkozást... ez normális???


2009. dec. 11. 17:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szeintem akkor varj meg par evet vagy inkabb veled egykoruval talalkozz
2009. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne törődj a korkülönbséggel. És írj majd, hogyan alakulnak a dolgok.Őszintén érdekel:)
2009. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na, találkoztatok? Mesélj el mindent!:)
2009. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen találkoztunk! nagyszerű volt! köszönöm a biztatásokat emberek! :D
2009. dec. 20. 15:14
 15/15 A kérdező kommentje:
na szal bővebben annyi volt h az első pár perc az elég fura volt meg mintha nem is ismerném de aztán jó volt majd máskor is összefutunk :D
2010. jan. 3. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!