Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akivel kb 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel kb 2 éve beszélek msn-en és még soha nem találkoztunk. Most jött el az idő. Félek, de mégis várom. Mégis mit tegyek? Véleményeket és tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb 2 éve beszélek msn-en és még soha nem találkoztunk. Telefonszámot már régebben cseréltünk, de még nem beszéltünk, csak sms volt. Eddig nem nagyon volt lehetőségünk összefutni, de most megkérdezte hogy mit szolnék hozzá, ha találkoznánk. Egyáltalán nem erölteti a dolgot meg amúgyse semmit. 1 napra jönne, mert elég messze lakik (reggel jön este megy).

Képeket már láttam róla és úgy érzem teljesen megbízok benne. De már annyi negatív dolgot hallottam az ilyen "találkozásokról", hogy elbizonytalanodtam és szerintem nagyon megbántanám ha nemet mondanék.

Furcsa érzés mert félek, de mégis nagyon várom már a találkozást... ez normális???


2009. dec. 11. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha mar 2 eve beszeltek Msn akkor szerintem megbizhatsz benne. En masfel ev utan talalkoztam valakivel , az elejn persze en is izgultam de msn nagyjabol mar megismertuk egymast es eloben is jol kijottunk.
2009. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Két év az hatalmas idő, ennyi idő alatt azért tudnod kell, hogy milyen a személyisége, miről mit gondol stb, tehát szerintem félned nem kell és nem hiszem, hogy csalódnál. De miért nem beszéltetek soha telefonon?Ezt is meg lehetne próbálni. Amúgy én 3 hét e-mailezés után találkoztam a mostani párommal, és semmi kétely vagy félelem nem volt bennem, hiszen már "ismertem". Sok sikert!(Amúgy ha félsz, nyilvános helyre menjetek, sétáljatok sokat, mozi stb.)
2009. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! Én egy év után találkoztam egy sráccal,megbíztam benne,és nagyon örültem,hogy végre találkozunk!:) Mondjuk előtte miattam nem taliztunk:P Lényeg hogy szerintem nyugodtan. Én azóta is tartom a kapcsolatot ezzel a sráccal,és a legjobb barátom.Megérte maximálisan:)
2009. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És a másodikkal is egyetértek,teljes mértékben:D
2009. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen esetem! A sráccal neten ismerkedtünk meg, másfél honapig msneztünk, és megbeszéltünk h találkozunk! Lehet hihetetlen, de már azalatt a másfél honap alatt egymásba szerettünk ugy hogy még nem is találkoztunk! Legelőször a srác jött hozzám és 5 napig velem is maradt (az ország másik végén lakott). Persze mi is nagyon izgultunk a találkozáskor, de minden rendben volt hisz ilyen kevés idő alatt is megismertük és megbiztunk egymásban! Azóta már eltelt 10 honap és már együtt is lakunk, ugyhogy nekünk bejött a dolog! 24/L
2009. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
persze egyetértek veletek csak hát amiket hallok másoktól hogy milyen emberek vannak már a mai világban.. de igazatok van ennyi idő alatt már kiismertem eléggé.
2009. dec. 11. 19:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze a mai vilagban......., de azert meg interneten keresztul is 2 ev alatt kilehet ismerni az embert. Es gondolod ha barmi rosszat is akarna tolled vagy szex, vagy barmi, beszelt volna 2 evig veled. ? Szerintem kerult volna mas is. DE te tudod, ha nem bizol benne , akkor lenyegtelen.
2009. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jah es hany eves vagy?
2009. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2 év alatt valóban kiismerhetted. nekem is van egy barátom, akit kb másfél éve ismerhettem meg, még nem találkoztunk mi sem, de szerintem nemsokára fogunk. teljesen megbízom benne, teljesen biztos vagyok, h sok-sok év múlva is nagyon jó barátok leszünk.:)amúgy meg nagyot nem hazudhatott neked magáról, ha ő akar találkozni. különben nem mondta volna, h mostmár aztán tényéeg itt az ideje.:) de szerintem telefonáljatok egyet. vesd fel az öletet, ha hallod a hangját, máris közvetlenebb a dolog;)
2009. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát ha már felhívom akkor már találkozok is vele szóval ez így mindegy. nem szeretek telefonon beszélni, akkor már úgy beszéljünk hogy a szemébe nézek. meg az a másik hogy kicsit idősebb. én 16, ő meg 20. de hát ez érdekes mert ez épp hogy ez kevésbé zavar.
2009. dec. 11. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!