Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 20+ szép lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20+ szép lányok miért nem mutatnak hajlandóságot az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

30 éves, jól szituált, normális értékrenddel bíró férfi (srác) vagyok, megfelelő önkritikával. Nem keresek túl jól, de ezt igyekszem kompenzálni egy folyamatban lévő másoddiplomával.

Vagy rossz a "relém" , és nem látom megfelelően a jelzéseket, de nem fogok odamenni úgy egy lányhoz, hogy a legapróbb jelét sem adja, hogy _esetleg_ bejövök neki. Sokan mondták már, hogy jóképű vagyok, és a tükörképem sem szokott elszaladni még borotválkozás előtt sem, de na! Kicsit már idegesít a dolog...

Biztosan nem vagyok egyedül ezzel, de a szép lányok miért nem mutatnak valami hajlandóságot az ismerkedésre? :)

Nem, nincs bmw-m de legalább nem vagyok elszállva magamtól. Csak nem értem, ennyire vakok lennének a mai huszonéves lányok, vagy én vagyok hülye? :)


Biztos nincs a homlokomra írva, hogy normális vagyok, meg azt a sztereotípiát is ismerem, hogy a mai lányoknak a bunkók jönnek be.... de én ezt egyszerűen nem akarom elhinni.

Nem fanyalogni (nyafogni) jöttem ide. Biztosan nem vagyok hibátlan, de úgy érzem, ennek pont az ellenkezőjét mutatom magamból.


Magas vagyok, helyes, kék a szemem, és intelligensnek, műveltnek tartom magam - a nagyképűség árnyéka nélkül. Akit meg a f.rkam érdekel, annak nagyon szívesen küldök képet privátban - - mert már tényleg nem tudom, melyik lánynak mi kell úgy igazából...


2014. febr. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a lányok konkrét jeleket csak olyannak küldenek, akire kifejezetten felfigyelnek, márpedig egy szép lánynál ehhez kirívóan jó külső vagy magas státusz kell. Maximum még azt tudom elképzelni, hogy egy társaságba jártok, és idővel megkedvel.

Szóval nem kell várni külön jelre, oda kell menni és kockáztatni.

2014. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es nagyon jól írja.

Maximum 1 pillantást vetnek az emberre az ilyen 20+ os lányok, és 1 pillanat alatt eldöntik h jóképű vagy e, hogyan öltözöl mennyi pénzed lehet, jó állásod lehet e, értelmes vagy e, ésatöbbi.

2014. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kockáztatni kell, mindenre 50-50 az esély. Meg hát egyszer élünk és gyorsan peregnek az évek :)
2014. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A másik meg az hogy még ha tetszenél is, több oka is lehet, hogy nem ad jelet, pl. félénk, nem akar túl könnyűnek tűnni, még olyan is van, hogy ő maga becsüli le magát, és azért nem mer.

Szóval az úgynevezett "jel", az ritka privilégium, amit elszalasztani sosem szabad, de kivárni nem túl kifizetődő.

2014. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!