Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első talink. Ha nem csókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talink. Ha nem csókol meg, nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta csetelünk, elég jól "ismerjük" egymást... De személyes találkozás most lesz először. Képeken bejövök neki és jól elbeszélgetünk neten. Szóval minden jó, màr csak személyesen kell megfelelnem :D Ha nem csókol meg első talin, akkor nem jöttem be neki? És ha esetleg megcsoókolna, mennyire legyek benne a dologban, h ne tűnjek túl könnyenkaphatónak? Nyelves csókok is jöhetnek, vagy zárjam le a találkát az első kisebb csók után és mondjam,h Jobb ha most megyek? Úgy több izgalom jutna a következő talira :P

20\L


2014. febr. 24. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem csókol meg rögtön, még bejöhetsz neki, csak nem akarja elsietni
2014. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj kedves! Mért kell hónapokig húzni a személyes találkozót? Mért nem tudtatok 1-2 hét után találkozni? Most, ha személyesen meg majd nem jöttök be egymásnak, akkor kidobtatok egy csomó időt az ablakon! Legközelebb találkozz hamarabb a kiszemelteddel!
2014. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez mekkora szívás lesz XD Majd jól rájössz,hogy nem is olyan, mint amilyenre maszturbáltál esténként :D

Ne legyél már ennyire 10 éves...ha nem csókol meg,de lesz második randi,akkor csak szimplán nem egy tahó.

Ha lesmárol,te meg benyögöd, hogy akkor inkább te most mész a franca, úgy fog lejönni,mintha a csók lett volna za utolsó csepp a pohárban és ez végleg kiábrándított belőle...

2014. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

óh ne.

én inkább szimpatikusnak tartanám ha nem csókolna meg.

egy puszival bőven megelégednék, ha rólam lenne szó.

minek sietni, minek rámászni.

és valóban... a helyedben "nyitottan" kezelném ezt a dolgot, mert tényleg lehet hogy teljesen más mint amilyennek képzeled.

2014. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csókol meg az 1.talikor, az még nem azt jelenti, hogy nem tetszel neki, lehet hogy fél. Ismerek olyan fiút, aki majd minden hétvégén vagy 2-3 hétvégente talizik a baránőjével, és csak akkor csókolta meg a lányt, mikor a lány kérte. Valószínűleg előtte azért nem tette meg, mert félt. Le lehet nyugottan pontozni, de én így gondolom. :P
2014. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehhogynem. Én a barátnőmet 19 nap után csókoltam meg. :)
2014. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!