Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Múlt héten randiztam egyik osztálytársammal,korizni voltunk,végén a kezét is megfogtam.Már tervezzük hogy pénteken elmegyünk mozizni.Ma pl. jöttem le a lépcsőn,a lány meg jött ki a teremből,mosolygott,és meg várt amíg leértem,és elkezdtünk beszélni,kérdeztem,hogy a matekot eltudná-e magyarázni,mondta hogy persze,órák után elmagyarázza.(tegnap 3 órát beszéltünk neten,és mondtam ha lyukas órában nem barátnőivel van akkor szóljon,órák után arra célzott hogy egyedül lesz.)Aztán ott egymást mellett ültünk,végére már elég közel,de akkor mintha úgy tűnt nekem,arrébb ment egy kicsit,másról is beszéltünk,de csak néha mert rám nézni,de akkor mosolygott.Aztán jött egy barátnője,és elindultak lassan,amikor felálltunk és várta a barátnőjét,ha kicsit közelebb mentem ,ellépett távolabbra,nem tudom szándékosan-e.Meg kérdeztem ha kinéz egy filmet szóljon,erre azt mondta,hogy inkább válasszak én,mert nem akar rosszat választani,és mosolygott,majd sok szerencsét kívánt a következő órán lévő dolgozatra és én is neki. Órákon is néha rám néz mosolyogva,hátra fordulva :D
2014. febr. 12. 19:42
 1/8 anonim válasza:
lehet :)
2014. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Tapasztalat: Ne tedd! Amíg nem vagy szerelmes, hagyd abba! Én 3 éve emiatt szenvedek. :/

17/L

2014. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok amúgy a lányba,egyetlen normális csaj,aki ráadásul szép is :))
2014. febr. 12. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki, csak nem akar nyilvánosan csókolózni. ne hagyd annyiban, hívd el valahova, és ott mozdulj rá, ahol nem bukkannak föl a barátnői meg senki más.
2014. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csókolózni akartam vele...ennyire hülye én se vagyok,hogy suliban kapom le..
2014. febr. 12. 20:47
 6/8 anonim válasza:

Apám, nagy bajban vagy. De ha már így alakult, akkor ne hagyd annyiban, hátha Te szerencsésebb leszel. :)

Egyébként ez a hátrafordulós, mosolygós dolog egyértelmű jel. :) Legalábbis szerintem. :) Egyébként kérdezd arról, hogy miket szeret, mit szeret csinálni, kedvenc kaja, szín, bármi. Nekem az is mindegy lenne ha csak az időjárásról beszélgetnénk. Ha tetszel Neki, ő is így lesz ezzel. :)

2014. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, erről a mosolygós dologról csk az jut eszembe, amikor egy lány, akivel egy suliba jártunk, csak ő alattam egy osztállyal, hátrafordult és rám mosolygott. Akkor még úgy tudtam helyes fiú vagoyk, de azóta már tudom, hogy olyan ronda vagyok, hogy sosem fogok egy lánynak sem kelleni.

Csak annyit akarok mondani, hogy jobb bele sem élni magunkat a jóba, mert a jó olyan könnyen elmúlik, a rossz viszont egy életem át mardoshatja az ember szívét...

2014. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jaj ne hallgass a károgókra.

ha nem is akartad megcsókolni, akkor nem is értem, hol a kérdés. hogy egyszer hátralépett? vagy mi a kérdés??

a nő elment veled randizni + folyamatosan bátorít + egyszer hátralépett = nem szeret??? vagy mi????

2014. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!