Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miről beszélnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miről beszélnétek szívesen?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány akivel egy suliba járok és elhatároztam,hogy mivel egy irányban lakunk hazafelé hazakísérem és beszélek vele :)

Nem ismerjük egymást és ezért kérdezem,hogy miről beszéljek vele.

Persze majd kérdezem a suliról meg ilyenek van pár ötletem de nem akarok nagyon kifogyni nem akarom,hogy beálljon a csönd :/


Ezért ötletek ti miről beszéltek szívesen ilyen helyzetben ? előre is köszönöm a válaszokat :) 17/F 16/L


2014. febr. 16. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezgesd őt de ne túl nyomulósan pl h sportol-e vagy ki az ofő-je meg h melyik a kedvenc tantárgy de ha bejössz neki és nem fagy le akkor ő is megszólal sztem
2014. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sok kérdést kerüld. A végén riporteres beszélgetés lesz, te kérdezel, ő meg válaszol, végig.

Ha kérdezel is, olyat kérdezz, amire nem lehet egyszóval válaszolni, ki kell fejtenie bővebben. A hosszabb válaszaiból meg kereshetsz további témákat, reflektálsz arra, amit ő mond.

2014. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!