Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 leszek októberben és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 leszek októberben és még nem csókolóztam. Ez cink?

Figyelt kérdés
Volt már 1 pár pasim...de azok pár napig-7ig tartottak...és csak puszik voltak meg ilyenek...igazából már rég smárolhattam v
2008. júl. 20. 18:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen tom h a cink 1 fém xD az úgy jött ide h vki kitalálta h a ciki legyen cink...és ezért írtam úgy =) am igen van 1 volt o.társam aki a leendő o.társam ...de ő fijú és ő nem fogja elárulni ...mert nem is tudja =) vis ő is azt hiszi h tok :S (=
2008. júl. 20. 20:00
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sszia! Először is, én soha nem értem ezeket a ciki-nem ciki kérdéseket. Mégis ki előtt!? Másodszor, nem kell tudniuk az új osztálytársaknak.. egyszerűen csak kerüld ezt a témát.
2008. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen...tom h a cink az 1 fém xD csak azért írtam úgy h cink mert vki kitalálta a ciki helyett =) és am van 1 volt o.társam aki a leendő o.társam de ő fijú és nem tudja h nem tok szal ő biztos nem fogja elárulni (= rájöttem h nem lesz jobb ha másnak mutatom magam...és kössszíííh nektek is h megosztottátok a véleményeteket =)
2008. júl. 20. 20:07
 14/17 A kérdező kommentje:
Jajj sorry...nem vettem észre h már 1x leírtam xD
2008. júl. 20. 20:10
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Te cikinek érzed??? Mert ha igen, biztos találsz valakit, aki csókolózna veled. De gondolj bele, megéri igy átesni rajta, vagy inkább megvárnád, hogy szép legyen az első csók, amikor szerelmesek vagytok egymásba, és tényleg mindketten akarjátok! Amúgy a legtöbb 14-15 évesnek csak a szája jár, amikor hóditásairól beszél.
2008. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
én 11 éves voltam,és én hülyeségnek tartom,hogy azzal az elsőt akit szeretünk,ez a szexre igaaz sztem.
2008. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a szeretkezesre igaz! Szerintem az elso csoknak is szep elmenynek kell lennie. En 16 voltam mikor eloszor csokoloztam, nem volt baratom csak ugy valakit megismertem egy buliban. Pontosan azert tettem meg, mert a baratnoim osszenevetgeltek a hatam mogott es hulyen ereztem magam. Meg is bantam mert ugy semmi erzes nelkul csokolozni nem valami jo. Most 22 eves vagyok, de soha nem csokoloznek az elso randin!
2008. júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!