Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek mozis randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek mozis randira?

Figyelt kérdés

Holnap moziba megyek egy lánnyal,régóta ismerjük egymást úgy 4 éve,de most közeledtünk egymáshoz.Ez lesz a 2. randi a héten.Mindkettőnknek ez leeht majd az első kapcsolata,szerintem nagyon bejövünk egymásnak..

Hogy foghatnám meg moziban a kezét,ha nem teszi a székre?Átölelni nem gáz?

16 évesek vagyunk mindketten.


2014. febr. 13. 19:44
 1/4 anonim válasza:
100%
a mozis randinál talán az segít a feloldásban, ha olyan filmet néztek meg amelyik témában gazdag. Szerintem kezdeményezz, ha látod, hogy a lány kicsit zavarban van. Tudod mi lányok nem mindig vagyunk felbátorodva. Szerintem amikor a helyetekre ültök nyugodtan érintsed meg a hátát.Ha örömmel veszi akkor utána bátran figyelheted a tekintetét, amikor gondolsz egyet és megérinted a kezét. Ha nem húzza el akkor nyert ügy. Ügyes légy. Nekem bejött annak idején, amikor a párom ezt tette.
2014. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hali.

Ha 4 éve ismeritek egymást és már a második randi jön , akkor biztos , hogy az első is jól sikerülhetett.

Átölelni nem gáz. Talán kezdhetnétek azzal is , hogy öleléssel köszöntöd. :)

Nem feltétlen moziban szükséges megfogni a kezét , hanem akármikor megfoghatod.

Jó program a mozi , de előtte a Plázákban sok lehetőség nyílik. Kényelmes fotelek , kanapék , esetleg kényelmetlen vas padok :D . Oda nyugodtan leülhettek. Beszélgethettek. Megdicséred , szépen mosolyogsz. És utána esetleg bevezethetsz egy olyat , hogy annyira örülök , hogy újra veled lehetek. *ölelés* . Ha pedig az ölelés megvan , akkor a többi már jön magától. 16 évesek vagytok. Ha érzed ölelés közben , hogy megfogja a hátad , esetleg megsimogatja akkor már laza.

Ha mindenképpen a moziban szeretnéd megfogni a kezét egyszerűen vegyetek akár "páros" menüt. Nem igazán éri meg , viszont benne van a nevében , hogy "páros" --> Ezzel akár utalhatsz is a dologra. Felteheted mozi előtt a kérdést , hogy te mit szeretnél , megfelelne a páros menü? Ha igen , akkor megint csak egyszerű a helyzet. Amikor valaki nyúlna érte , mondjuk te , akkor egyszerűen megsimogatod a kezét. A többi jön magától.


Amúgy F/L?

Ha kérdésed van írj bátran!



F/18

2014. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Első randin korizni voltunk,és megkérdeztem nem akar-e húzni,és egyből kinyújtotta a kezét.Anyukája is tud rólam,mondta,és az anyja mosolygott az enyémre szülőin pénteken :)

2014. febr. 13. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez igazán aranyos, öröm volt olvasni! :)


Keresd a megfelelő pillanatokat amikor úgy érzed, örülne ha kezdeményeznél. Ha olyan a film, közben is megfoghatod a kezét, vagypedig a film után/előtt a moziban. Ha ez a mozi egy plázában van, valóban sok lehetőség van a randi többi részét illetően.

A lényeg hogy légy figyelmes, nézd a reakcióit. Ne legyél tolakodó, de látszódjon némi magabiztosság. Egy-egy gyengéd érintés, esetleg simogatás, de a kezét szerintem mindeknépp megfoghatod a megfelelő pillanatban. Persze ne a találka legelején!

Sok sikert, és megtisztelne ha megírnád priviben, hogy alakult :)

2014. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!