Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam anyámnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam anyámnak hogy holnap randira megyek?

Figyelt kérdés
A lány az osztálytársam, múltkor amikor vele voltam azt mondtam haverokkal megyek valahova. Első randim volt akkor nekem is és a lánynak is, de az ő anyja tudta hogy velem van tehát mesélt rólam. Anyukája pedig végig mosolygott az enyemre szülőin, de anyám azt hiszi az egy másik lány anyja.. Már anyám is érzi szerintem hogy van valami.. :D kerdezget de csak terelem a témát mert nem szeretek erről vele beszélni apámmal meg főleg. Hogy mondjam meg neki? Hívjam föl és vagjak a témába hogy holnap moziba megyek?
2014. febr. 13. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
anyu, ba.szod, holnap randira megyek
2014. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy programod van
2014. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én általában lazán közlőm vele hogy csajozni megyek /randira és akkor ennyi volt kb nem reagál ezen semmit sem túl amikor meg kérdezget akkor lerázom azzal hogy az nem rá tartozik :D csak én 17/f vagyok ahogy olvasom te olyan 14-15 lehetsz de tényleg nem kell emiatt parázni hidd el.
2014. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szééép volt csefi!
2014. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy mint egy férfi. Mond az arcába, hogy randizni mész. Mégis mit kérdezhet tőled ami kínos lehet? Semmit hidd el! Faterod meg talán még örülni is fog neki, hogy a fia csajozik.
2014. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Jó de teljesen zavarba jövök ha kerdezget ki az, stb. Ma is már célzott rá mintha tudná hogy megyek holnap... Mondta ebéd után, 5 kor jövök és majd beszélünk, ha akarnál valamit mondani, mert mindent titokban tartasz :D
2014. febr. 13. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a Szülők megérzik, ha a gyerekeik randira megy, észreveszik rajta, hogy jobban készülődik, izgul, nem beszél róla, hová megy, stb. nem kell annyit kihozni belőle, nem ciki ez, legalább nem pasizni mész. mondd nekik, hogy randira mész és ha kérdezősködnek, mondd, hogy egy osztálytársaddal voltál, aztán ennyi, nem kell tudniuk mindenről... meg neked se kell feleslegesen túl sokat mesélned
2014. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Holnap moziba megyek.

Kivel?

Egy csajjal az osztalybol.

Sztem anyud van annyira intelugens h ossze tudja rakni h ez egy randi....

2014. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, nem kell azt mondd, hogy randi, elég ha azt mondod, hogy moziba mész a lánnyal.
2014. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nőként sem közöltem ha randira mentem... semmi köze hozzá senkinek. Úgyis azzal jött volna anyám, hogy ne is reménykedjek...tizenévesen amúgy is csak 2 pasi volt, nem is tudtak róla otthon. Pedig az egyikkel majdnem 1 évig együtt voltam. Csak hát távkapcs volt és ritkán találkoztunk.


Mikor jónak láttam és eltelt elég idő, közöltem hogy van valakim, ha volt, és amikor már olyan volt a kapcsolat. Pasik bemutatgatásáról meg szó sem lehetett.


Anyám egyszer meg is jegyezte, hogy ő pasit csak az esküvőnkön akar megismerni. Hát majdnem így lett:D


Csak azt a férfit mutattam be aki a férjem lett. Viszont 5 hónap után. Már jegyesek voltunk. És már 2 hónap után anyu rágta a fülem, hogy vigyem bemutatni:D

2014. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!