Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira tanácsok? (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titán1234 kérdése:

Első randira tanácsok? (kérdéseim lent)

Figyelt kérdés

elhívtam egy lányt akivel akit már látásból régóta ismerek viszont most kezdtünk el beszélgetni online (ő írt rám) és el hívtam talizni bele egyezett de meg kérdezte jöhet e a barátnője.

miért akarja hozni a barátnőjét (gyébbkén fiatal még szerintem nem túl tapasztalt)

és mégis milyen helyre vigyem kávézóba.....stb meg inni valami enni valamit?? vagy fogalmam sincs még én se hívtam el lány így "randira" szóval fogalmam sincs szinte semmiről


2014. febr. 4. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
rossz hír: ha a barátnőjét is hozza, akkor ez nem randi. :/
2014. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki udvariasan és kedvesen h te arra gondoltál h inkább kettesben találkoznál először vele szívesen, persze később megismered a barátnőit is.
2014. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jajj ne legyél már szerencsétlen


egyébként szerintem fél hogy randi lesz, és tudja ha hozza a barátnőjét akkor nem tudtok nagyon összemelegedni


szerintem fél

2014. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Korizni vigyed,az tuti hely! :)
2014. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért hívja a barátnőjét, mert nem tetszel neki.
2014. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jaja ez nem randi de ezt már kicsit elba... mert mondtam hogy jöhet és én meg elhívom egyik haveromat de lehet szar ötlet volt
2014. febr. 4. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a haverodat h foglalja le a barátnőt, beszélgessenek sokat, kicsit vonja is félre, s akkor ti arrébb tudtok menni, kettesben négyszemközt.
2014. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja tényleg a haveromnak a barátnője kicsit bejön
2014. febr. 4. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugord meg mindkettőt.
2014. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szép lány nem akarok vele játszadozni :)
2014. febr. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!