Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van a lányokkal hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a lányokkal hogy az igazan ertekes sracok nem kellenek nekik?

Figyelt kérdés
Rengeteg jolelku aranyos kedves arcu rendes macko sracot ismerek akik evek ota egyedul vannak 25 eves koruk felett is mert tul kedvesek odabujosak, nagylelkuek. De ugyanakkor kicsit maguknak is valoak es ritkan jarnak kozossegbe, ezt pedig a lanyok 95%a azt latom jogy nem toleralja. Miert?
2014. febr. 11. 18:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A lanyok 95% a imad kirandulni nyaralni. Ha pedig egy paso nem ilyen akkor menekulnek elole. Pedig ettol meg.lehet ertekes a srac.
2014. febr. 11. 18:32
 12/18 anonim ***** válasza:

"akkor valami nagy baj van ha egy lány remete életet él"


Már miért lenne nagy baj?

2014. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

# 10:

Szerintem az esetek többségében erről van szó, ezért is írtam. Akik itt szoktak siránkozni, azoknál is csak erről van szó, mert sokszor férfiszemmel sem mondanám őket rondának és mégis szinglik születésüktől fogva.

2014. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"mégsem apának való"

de sajnos majd te leszel jó apapótlék, ha otthagyja őket a bikájuk aki felcsinálta egy (vagy több) gyerekkel és 30 felett már a kutya sem néz rájuk, csak vicsorogva :D

2014. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én azért nem kiabálnám el, hogy ők már nem is kellenek senkinek, csak mert olyan 25 évesen egyedül vannak. A lányok is 20 éves koruk fölött kezdenek felnőni többségben (tisztelet a kivételnek), szóval lehet, hogy még ezután jön el az ő idejük.

De mivel nem ismerem őket, ezt sem mondhatom biztosra, lehet, hogy bármilyen rendesek, emellett unalmasnak találják őket a lányok.

2014. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13#


A nőket sajnos mindig inkább a bunkó, nagyképű pasik vonzzák.

Az édibédi kis segítőkész, "nemvagyok magammal megelégedve" fiúkat meg unalmasnak tartják..

:(

2014. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok, még annyi, hogy ha tényleg kicsit unalmasak, szegénykék, akkor valóban kevés az esélyük. Inkább választ olyat az ember, akivel jól érzi magát, mint akivel csak kínlódik. Ilyenkor sajnos nehezen érvényesül a többi jó tulajdonság.

Főleg, amíg sokan vannak olyanok, akik ugyanúgy kedvesek, nagylelkűek, rendesek, bújósak, emellett határozottak, talpraesettek, viccesek és szórakoztató társaságként tudnak viselkedni.

2014. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

# 16:

Ez nagyon így van. :)


Személyes tapasztalat is sajnos, bár én azért nem siránkozok állandóan, hogy nem vagyok magammal megelégedve...

2014. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!